Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 éves férfi hamarabb kifárad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves férfi hamarabb kifárad szexben mint egy 20 éves? Nem bírja annyira?

Figyelt kérdés
2020. dec. 30. 01:02
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Ennél a korhatártnál amit megadtál, az évek semmit nem számítanak.

F/34

2020. dec. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Csak annyira számít az életkor, mint bármilyen más fizikai tevékenységnél. 40 évesen még nem biztos, hogy olyan nagy a különbség. Főleg ha edzett az illető.
2020. dec. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem van különbség, ha az átlagot nézzük. Sportban sem bír annyit egy 40-es, mint egy 20 éves. De az egyének között lehet különbség. Egy sportos 40es lehet jobb kondiban, mint egy nem sportoló 20-as pl.


De amúgy szexnél az orgazmus eleve korlát azért, egy csomó férfi és nő eleve egyszer szeret elmenni, akkor meg mindegy, hogy fizikálisan bírná e még vagy sem.

2020. dec. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Linó03 ***** válasza:
100%
Hát, én voltam huszon páréves pasival is, meg negyvenessel is. Az utóbbi korosztály jobban bírta, a fiatalok álltalában hamarabb elsültek. Jött az ellenállhatatlan vágy, magömlés, és ennyi. A negyvenesek azért jó esetben már tapasztaltabbak, jobban tudják szabályozni (mert nem a fizikai teljesítőképességen múlik, hanem hogy mennyire ismeri magát, abba tudja-e hagyni egy pillanatra pont akkor, amikor kell, stb.). Szerintem. Szóval nekem az érettebb korosztályról jobb véleményem van, ha tisztán csak azt nézzük, hogy az ágyban milyen. (Merevedési probléma vagy bármi ilyen nem volt azoknál, akikkel én voltam.)
2020. dec. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám hogy a mai 20perces AKTUST 40évesen majd ne bírnám:)
2020. dec. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajàt megítélésem alapjàn,hatàrozottan állítom,hogy nem,sőt, kifejezetten tovàbb bírom,mint 20 évesen.
2020. dec. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mondanám. Esetleg 40 felett az idő haladtával egyre többször elmarad egy második menet, de ezt leszámítva jól bírják.
2020. dec. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
20on evesk sokkal jobban birja mint 40 vagy afolott.... jozan paraszti esz. Altalaban 40folotti nok dugnak felre.... vszinu azér mert apuka máf nem tud annyira.... akiket kezelgettem ferjes nok mindig panaszkodtak... 1perc alatt elsul. Napi 1 sex megallitja az emberek teljesitmenyet stb. Aki azt irja h jobban birja a 40folotti... az 40folotti pasi es kisebbsegerzete van...
2020. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!