Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteroszexuális férfiak nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuális férfiak nem vágytok a prosztata orgazmusra? Nem probálnátok ki egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Heteroszexuális férfiak akik a nőkhöz vonzódnak nem vágytok a prosztata orgazmusra?


Azt mondják nagyon jó ,de én most nem arra gondolok hogy prosztata masszázs és úgy elmenni.


Hanem egy gyönyörű shemale csaj betenné a hosszú nuniját a feneketekbe és belétek élvezne ri pedig vele együtt egyszere élveznétek el ,ez nem izgat?


Tudom van olyan hogy a nők felvesznek felcsatolható péniszt és azzal rakják meg a férfiakat de az csak egy tárgy ,egy hideg életelen tárgy ,egy élő lüktető meleg női hosszú nunci ezerszer jobb és jobban megtudja idézni a robbanó prosztata orgazmust.


Férfiak nem probálnátok ki legalább csak egyszer hogy milyen?


Az élvezet minden Formáját ki kell próbálni egyszer élünk.



2020. dec. 30. 10:02
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú nunci?
2020. dec. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%
simán kipróbálnám
2020. dec. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
93%
Én már próbáltam, nővel, és jó volt nagyon (az ujjával csinálta). Férfival nem próbálnám ki, kösz.
2020. dec. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
86%
Jaj ne, már megint te!
2020. dec. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
91%
Apa, kezdődik..... 🙂🙃🤷‍♂️😇
2020. dec. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
94%
Nejem csinálja nekem kézzel és van felcsatis is. A transzival való kipróbálás még várat magára. Viszont ne a fenekembe élvezzen, hanem a számba.
2020. dec. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

a hetero férfiak 98%-a vágyik a prosztata orgazmusra és sokan már kiprobálták a felcsatolhatót ,ha ez nektek nem szégyen és ha ez nektek hetero dolog akkor miért nem probáljátok ki igazival , shemale nunival?


Ami ezerszer jobb idegvégződések vannak egy igaziban de egy tárgyban nincs semmi az hideg és élettelen egy igazi hosszú nunciban pedig vérfolyik és lüktető sőt még shemale tejet is tud a fenekedbe lövelni ami meleg és gyönyörű érzés amikor a fenekedből kifolyik.

2020. dec. 30. 10:17
 8/36 anonim ***** válasza:
83%
Azt hiszed menő vagy, mert privátban leírtad, hogy ratyi vagyok, amikor direkt írtam, hogy nővel próbáltam? Ne legyél már ennyire hülye.
2020. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehetne olyat hogy csak hetente egyszer írod ki ezt a kérdést? 🤷‍♂️ Minden nap már egy kicsit sok.
2020. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez a hosszú punci itt lassan szállóige lesz...


A Martin család után azt hiszem te leszel itt a legnagyobb legenda. :D

2020. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!