Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 24 éves nőként még szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 24 éves nőként még szűz vagyok, mert annyira csúnya a nemu szervem, érdemes megműtetni?

Figyelt kérdés
A "salátapunci"-nak nevezett szörnyűség van nekem is, de csúnyább, képek alapján az enyém sokkal csúnyább az összesnél...

2020. dec. 30. 10:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
42%

*csodálok

20-as voltam

2020. dec. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
83%
Én igényt tartok rá ha gondolod. Női nemi szerv nem lehet csúnya egy férfi számára
2020. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 kyoman ***** válasza:

Fogadd el magad! Én megörülök a saláta pucitól teljesen felizgat!

43 sportos f

2020. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Akkor meg a szokásos önértékelési zavar szvsz, majd akkor aggódj ilyesmin ha lesz pasi aki ha már az ágynál tartotok azt mondja, hogy nem tetszik neki.
2020. dec. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
41%
Gyere megduglak kit érdekel milyen a pinád
2020. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
50%
Én is 24 éves szűz lány vagyok, ráment egy kezdődő kapcsolatom, mert annyira gátlásos voltam, hogy a pasi lelépett, mert látta, h valami nincs rendben velem fejben, nem jutottunk el a szexig. Azt hittem, el tudom engedni ezt a gátlást, de sajnos nem sikerült. Én 2 napja műttettem meg, nagyon elégedett vagyok az eredménnyel, egyedül azt bánom, hogy eddig vártam. Kérdező, nem tudjuk, azóta mi történt veled, de ha komoly gátlásokat okoz nálad és esetleg emiatt félsz az ismerkedéstől, intimitástól, én javaslom, hogy fontold meg (ha anyagilag is beleférne, 250-300k az átlag ára helyi érzéstelenítésben ha jól tudom) mert nagyon sokat tud dobni az ember önbizalmán. Gondold át alaposan, hogy mennyire vagy emiatt gátlásos és biztosan segítene-e az önbizalmadon. Szurkolok hogy jól döntsél és sikerüljön partnert találnod. :)
2022. febr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
62%

#26

tipikus esete, amikor a fejben lévő problémáidat nem megoldod, hanem kifizeted a pénzt érte, hogy olyan legyen, amilyen kép a fejedben van róla.

nagyon kevés p*ncit tudok elképzelni, főleg ilyen fiatalon, ahol szükség lenne szépészeti beavatkozásra...

2022. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!