Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nem tudom elfogadni, hogy...

Nem tudom elfogadni, hogy ilyen az orrom. Érdemes lenne megműtetni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, hatalmas krumpli orral. Persze nem ez az egyetlen szépséghibám, de ez már nagyon régóta bánt. Kiskoromban még szép volt, most már egész más, a tinédzser kor teljesen csúffá tett. Képet csak privátban küldök :(
2018. jan. 2. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Várj még egy-két évet, lehet, hogy még hozzá formálódik az arcod, vagy rájössz, hogy nem is olyan problémás, mint hiszed. Aztán, ha továbbra sem tetszik, összegyűjtöd a pénzt és megcsináltatod.
2018. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet hogy te csúnyànak látod de attól még nem biztos hogy az olyan rossz. Ha gondolod küldhetsz képet egyébként nekem is nagy orrom van és egy darabig engem is zavart de aztán rájöttem hogy nem is annyira rossz mint bebeszéltem magamnak.
2018. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
küldhetsz képet, de ha megműtteted, az csak 18 éves korodban legyen mikor nem fejlődsz már
2018. jan. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!