Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki volt így: Mindig is csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt így: Mindig is csak az ellenkező nemhez vonzódtál, majd elkezdtél érezni egyetlen egy azonos nemű iránt, hogy érintett ez?

Figyelt kérdés

Szóval előtte sosem vonzódtál azonos neműhöz, de egy nap jött egy azonos nemű és kiváltott valamit érzelmileg (nem csak szexuálisan).


Megijedtél/furcsáltad/hogy fogadtad a felismerést pontosan? És hogy alakult utána a kapcsolat?



2020. dec. 30. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Nekem úgy volt,ahogy leírtad,csak nem érzelmileg,hanem kizárólag szexuálisan.F
2020. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Amúgy nő vagyok. A kylcsszavakba beleraktam a férfi szót, hogy hetero nők ha arra a szóra keresnek lássák a kérdést.


De egyébként férfi, akivel történt ilyen az is válaszoljon!

2020. dec. 30. 11:38
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Volt velem ilyen. Nő vagyok.

Egyetlen nő iránt éreztem érzelmi, és szexuális vonzalmat. Nagyon nehezen éltem meg, kerestem magamban a hibát, nem is tudtam hova tenni az egészet. Utána 1-2 barátommal tudtam erről beszélgetni, és az megkönnyebbülést hozott. Elkezdtem elfogadni, hogy ez van. Léptem a nő felé, nemet mondott. Azóta sem kerültem hasonló helyzetbe.

2020. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

30 felett tapasztaltam, és elég érett és rugalmas, nyitott gondolkodású vagyok, tehát se nem zavart össze, se nem éltem meg rosszul.

Egyszerűen elfogadtam, hogy mindkét nem vonz :)

Ettől a dologtól nem vagyok se kevesebb, se több.

2020. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3-as, sajnálom, hogy nemet mondott, remélem találsz valakit, akit szeretsz és ugyanúgy fog érezni! Megkérdezhetem hány éves vagy? És mi volt az a "pillanat" amikor rájöttél, hogy érzel valamit iránta?
2020. dec. 30. 12:58
 6/10 tesho ***** válasza:

Ha rákívántál egy másik csajszira, ezért ne legyen bűntudatod 😉

43F

2020. dec. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akit szeretek nő, velem van, úgymond "járunk", közös program, intim dolgok is, szeretlek-ezés (részéről is), minden! De többször ha a pasi témára tereltem a szót azt mondja ő hetero, nem biszex. De akkor meg hogy van velem. Lényeg, hogy nagyon szeretem, és fusztrál hogy nem tudom pontosan hogy érez, ahogy néha viselkedik, amiket mond olyan mintha szerelem lenne, viszont máskor nem ezt érzem. És jó volna tudni, hogy milyen erősségű a szeretete, mert rossz a tudat hogy lehet hogy aneddig én intenzíven érzek és majd megőrülök érte, addig őneki csak szimplán jó érzés vagyok, de semmi extra.. és ez számomra fájó lenne, ha ez lenne
2020. dec. 30. 13:26
 8/10 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy valami pasi idejön ezen "élvezkedni"


Nekem fájó ez, mintsem "humoros"

2020. dec. 30. 13:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha heteró lenne, nem vonzódna hozzád :)
2020. dec. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3 vagyok.


17 voltam, amikor ez történt. Egyszerűen ahogy ránéztem, amikor meghallottam a hangját,éreztem hogy tetszik. Nem tudom pontosan megmondani azt a pillanatot, mikor tetszett meg teljesen.


Én is úgy gondolom, ha nem vonzódna a nőkhöz, nem lenne veled. Egy teljesen hetero embernek meg sem fordul a fejében azonos neművel bármit is csinálni.

2021. jan. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!