Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Itt tényleg nincs olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt tényleg nincs olyan hogy lánnyal lehetne beszélgetni szexről és nem kamus pasikkal?

Figyelt kérdés
2020. dec. 30. 16:49
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

Én is szívesen beszélegetek a szexről fiúkkal, ha el tudják fogadni, hogy csak ezen a felületen és csak beszélgetés lesz.


L27

2022. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

hat haver... en regen rengeteg lannyal cseteltem es alig volt nehany aki nyitott volt az ilyen temara.

A sajat felesegem is csak forgatja a szemeit sokszor ha kerdezem hogy 1-10-es skalan mennyire szereti cumizni a bret. :D

2022. dec. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
41# eshez válaszolok. pont ilyen lányt keresek. semmi több csak levelezés céljából.
2022. dec. 24. 07:05
 44/49 anonim ***** válasza:
Azóta is buzulsz hülye gyerek.?
2022. dec. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Szerencsére találkoztam már itt több nagyon jó fej sráccal, férfival, akikkel kifejezetten jókat dumálunk, van akivel évek óta, már más platformon.

Megosztottunk egymással tapasztalatokat.


Lehet találni, legalábbis nekem nőkènt van jó élményem is innen. Persze van hogy 1-2 üzenet alatt kiderül hogy nem megfelelő a stílus, akkor tiltom az illetőt.

jan. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
Igen én is egyetlen egy olyan lánnyal talkoztam akivel a mai napig beszélünk, kisebb-nagyobb kihagyással. És szerintem is tök jó dolog néha beszélgetni nyíltan. Főleg így hogy anonim. 🙂 Ha gondolod és van kedved neked is szívesen beszélgetnék veled is 🙂
jan. 17. 15:41
 47/49 anonim ***** válasza:
Szexről beszélni lehet. Egy fantázia világba berakni viszont már más. Azt írtad volna ki kérdező! Mert nem mindegy. Ugye? ;)
jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:
Természetesen lehet sok féleképp érteni. Ebben igazad van 🙂
jan. 17. 17:57
 49/49 anonim ***** válasza:
48-asként, ugye? Még most sem írtad mi a cél. 🙂
jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!