Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokat vesztettem ha a fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat vesztettem ha a fiatal korom nagyrésze barátnő nélkül telt el?

Figyelt kérdés

Tini szerelem kimaradt teljesen. randim sem volt eddig.

25 körüli vagyok.


Nagyon jó érzés ha az embernek van barátnője? Nekem lehet sosem lesz, mert félek emberek közelében, valami fóbiám van.


2020. dec. 31. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
sokat, de nem te vagy az egyetlen, hidd el!
2020. dec. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
igen
2020. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Tök mindegy, még bepótolhatod, nem maradtál le semmiről.
2020. dec. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Ami történt megtörtént, az ha azon szomorkodsz, hogy mit basztál el eddig nem fog azon segíteni, hogy legyen egy barátnőd.


Szóval fel a fejjel és próbálj meg jobb döntéseket hozni mint amiket eddig hoztál.

2020. dec. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Senki nem tudja, hogy ami nem történt meg vele az hogyan nem történt meg?:-) Jo lett volna, vagy rossz? Nagy élvezet, vagy ocsmány betegség? Nagy dugások, vagy egy csomo utod? .......?
2020. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sokat
2020. dec. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem
2020. dec. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogy érezted volna jónak, kellemesnek, ha nem találkoztál olyannal, akivel vágytál rá, hogy megéld?


Csak mert szinte elvárásnak mondható, hogy 14 évesen ciki, ha nem volt még barátnőd, barátod... kapcsolatod, ha nincs mögötte érzelem, ugyanúgy nudli a végeredmény. Csak elmondhatod, neked volt... de időpazarlás volt.


Jelentem, 19 vagyok, és még nem randiztam, nem voltam szerelmes, nem volt kapcsolatom, és szexelni se szexeltem. Kistini korom óta tudom, hogy benne van a pakliban, hogy egyedül halok meg. Sajnos, ez van. De inkább egyedül, mint erőltetve az egészet. Inkább viselem a magányt egy életen át, minthogy megosszam az életemet olyannal, akinek lehet kellemes a társasága, de nem vagyok belé szerelmes, és a jelenléte elég lenne, ha csak látogatna, mert egyébként nem akarok együtt élni. Kell a fenének ilyen.


19/l

2021. jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem vesztettél sokat.29éves férfi vagyok,soha nem volt barátnőm.Még alkalmi sem.Van hogy nehéz elviselni de ez van ezzel kell élni.Pedig emberek között vagyok ,dolgozok biztos anyagi hátterem van és mégis egyedül vagyok.Mindig van remény......
2021. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem vesztettél, senkinek nem egyforma az élete. A baj az, hogy ez a kérdés megfogalmazódott benned. Ezek szerint ez zavar téged, de nem tudsz változtatni rajt.


Én 26 vagyok, de nekem sem volt, helyette mindig volt valami hobbim. Autó, motor, edzés, sport és itt most nem kell nagy dolgokra gondolni. Elvoltam velük és élveztem, nem kellett alkalmazkodni senkihez.


A másik pedig, hogy nem szeretnék általánosítani, de a mai lányoknak nem kellenek a jófiúk. A vagány, beszólogatós pasik jönnek be nekik,még ha nem is vallják be. Ha nem vagy ilyen, nagydumás, rámenős, már nehezebben fog menni.

2021. jan. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!