Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki Barát/haver nővel vesztett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki Barát/haver nővel vesztette el a szüzességét? Lány is írhat, aki így vette el fiú szüzességét.

Figyelt kérdés

Hogy történt? Hogy alakult ki a szex? Mikor mondtad el a nőnek, hogy az első lesz?

Hány évesek voltatok és mennyi a lány? Hányadik partnere voltál?



2019. júl. 3. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdezte, hogy szűz vagyok e még amikor mondtam neki, hogy teológiára mennék és, hogy pap szeretnék lenni, ekkor megkérdezte, hogy tehet e valamit azért, hogy inkább maradjak és, hogy megtesz bármit bizonyos határokon belül, mondtam neki, hogy nem kell, köszi. Lényegében ennyi, de kedves volt.


21/F

2019. júl. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mákostésztaextrákkal válasza:
Én volt már,hogy baráttal akartam elveszíteni.Csak ő nem tudta,hogy szűz vagyok.
2019. júl. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Haver csaj áthívott fesztiválon a sátrába, mert elmondtam neki hogy szűz vagyok 21 évesen (de büszkén, hogy én csak az igazival fogom elveszteni) ...

Este írt smst, hogy mikor megyek át. Én meg visszaírtam, hogy képtelen vagyok rá. Erre: "szűzen akarsz meghalni? Nemár!"


Tény, hogy akkor este megismertem egy lányt. Tényleg brutálisan jó nő volt. Emily Ratajkowsky és Olivia Wilde keresztezése! És még úgy éreztem hogy menni is fog, mert kettesben sétáltunk and shit.


Csak szűzbalf.sz voltam hozzá, és végül nem tudtam meghódítani. :'(


Ééés még a sátras barátlányt is cserben hagytam, a Jóisten meg is büntetett, évekig nyögtem a szűzességem balf..sz vesztes terhét.


Tehát egy tanácsom van.


Soha.

Ne.

Hagyjátok.

Ki!!!!!!444!444 😃

2019. júl. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
26%
Én is a legjobb barátnőmmel szeretném elveszíteni. Olyan kedves, okos, segítőkész, ráadásul gyönyörű is! Csak hát van pasija. Egyszer talán túlságosan is rányomultam, a pasija meg is fenyegetett, hogy fel fog jelenteni a rendőrségen szexuális zaklatásért, de nem lett ebből semmi. Ezért ez most már csak egy álom marad.
2019. júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4, Mondjuk én nem a rendőrségre mennék ilyenért, hanem a taknyodon húználak végig a betonon, ha rámozdulnál "barátként" a csajomra.


Volt egyszer egy ilyen melák f..sz, puszipajtása egy régi barátnőmnek. Biztos hogy szerelmes volt belé :D Nem is nagyon tűrtem meg a jelenlétét, de tudtam hogy csak egy lúzer szóval nem volt esélye sem.


Javaslom, hogy felejtsétek el srácok ezt a legjobb barát barátnő dolgot.


Férfi és nő között NINCS barátság. Valaki mindig többet akar, aztán jön a pasija és csak marad a szenvedés.


Friendzonet el kell felejteni. Vagy kapcsolat, vagy semmi.

2019. júl. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!