Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ez fiúként? lent infó

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez fiúként? lent infó

Figyelt kérdés
Kell nekem érzelmi kötődés/vonzalom ahhoz h el tudjak élvezni. Úgy tudtam, hogy ez csak lányoknál van, vagy tévednék? Normális fiúknál is?
2021. jan. 1. 02:18
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Nem normális. A fizikai ingereknek működni kéne érzelem nélkül is.
2021. jan. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
furcsa, de normális, nem vagyunk egyformák
2021. jan. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen normális. Nem vagyunk egyformák.
2021. jan. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Inkább egy pszichológust kéne megkérdezni. Annyit azért hozzátennék -saját tapasztalat alapján-, hogy ez a lányoknál sem túl gyakori jelenség. Legalábbis oráltól tutira el tudnak menni, legtöbben hüvelyileg is.


Sőt, volt aki párkapcsolatban nem, de velem igen (hüvelyi orgazmus) Pedig nem voltak szerelmesek belém!


Azt hiszem itt nem az érzelmek számítanak leginkább, hanem hogy biztonságba érezze magát az (asszony)ember, el tudjon lazulni, merje magát rábízni a másikra. Ok, nyilván a másiknak is olyannak kell lennie, aki erre alkalmas, és méltó.


Aki nem hiszi, tesztelje az elméletem. Segítek szívesen ;-)

2021. jan. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 17,most el kellene szégyeljem magam!😂
2021. jan. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Demiszexualitás
2021. jan. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én spriccelek bárkinek 2 perc után már... 24f
2021. jan. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!