Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok nektek volt már olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek volt már olyan, hogy megfogadtátok hogy egy bizonyos ideig, pl egy hét, egy hónap, nem maszturbáltok? Sikerült kibírni? Lett valami következménye? Esetleg az ez utáni szex valamiben másabb volt ?

Figyelt kérdés
2021. jan. 1. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem, nem volt még 🤷 de nem is lesz!
2021. jan. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyszer megfogadtam, de többet nem csinálom, semmi értelme. 1 hónapig nem vertem, és a végére teljesen besárgult a spermám és egy perc alatt elélveztem.
2021. jan. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Heti 2-3 alkalom az egészséges. Ne térj el ettől.
2021. jan. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18 nap volt a maximum.
2021. jan. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noren1989 ***** válasza:

Volt, igen. Kibírtam nettó 3napig. A kövi recskàzàsom valami elképesztő volt.


#amifrakfurtbantörténikazfrankfurtbanmarad

2021. jan. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült 10 napig, ezelőtt 2 évvel talán. Jó is volt, mert nem volt már annyi spontán merevedésem 5 nap után, és nem állandóan a szexre gondoltam. Sokkal szarabb élmény volt az első elélvezés, mint amire számítottam. Ahogy a sok sperma felgyűlt, olyan sűrű volt, hogy csak folyt belőlem ki, nem is spriccelt. Vagy 3x ki kellett verjem, mire normalis jött. Szexelni nem is mernék ennyi kihagyás után. 24f
2021. jan. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Lazy Lover ***** válasza:
Volt 2 hónap hogy nem csaptam ki de már nagyon unalmas a maszti
2021. jan. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 youngboy26 ***** válasza:
Volt nekem is, hogy nem maszturbáltam, és hetente alvás közben elsültem.
2021. jan. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
volt hogy nem csaptam ki 4-5 napig. persze nagyobbat élveztem mint amikor napi 2 volt előtte, meg a monitor előtt akkorát spricceltem h takarithattam az asztalt is de amúgy semmi extra nem volt.
2021. jan. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 youngboy26 ***** válasza:

#9 -as

8 -as vagyok, nekem is ilyen megesett. Sok spermám van, ezek szerint te is sokat spriccelo vagy

2021. jan. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!