Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az , hogy az 50 -...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az , hogy az 50 - év körüli párok , házaspárok , ritkábban szexelnek általában ?

Figyelt kérdés
Sok ilyenről halottam és több érintettől is , így tudom .
2021. jan. 2. 01:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez általános jelenség. De igazából már a gyerekvállalás után, vagy negyvenen fölül is egy elfeledett tevékenység szokott lenni a pároknál. Meglehet, hogy ebben a korban már egyszerűen nem kívánják az emberek, vagy nincs kedvük / idejük ilyesmire. Azt is el tudom képzelni, hogy családalapítás után a két fél (persze más módon) szexuális kisugárzása csökken, emiatt nem igénylik a másikat ilyen téren, de ettől függetlenül szeretik egymást még.
2021. jan. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
Olvasd el a 2 kérdéssel előrébb lévő kérdést.
2021. jan. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk több oka is van. Férjem nem kívánja már annyira a szexet. Állítólag nem velem nem, nem a megszokás miatt nem, úgy általában.

Én van hogy nem kívánom, van, hogy kívánom, de nem a már rég megszokottat.

Tehát nálunk nagyon jónak kell lennie a csillagok állásának, hogy összejöjjön a szex.

2021. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm , hogy válaszoltak . A válaszadók hozzászólásaiban , azt hiszem , megtalálható a lényeg , illetve a magyarázat a kérdésemre .
2021. jan. 2. 23:49
 5/6 papi3 ***** válasza:
100%
ez nem általánosítható .közel 60 éves pár vagyunk és természetes, hogy nincs annyi szex mint 20 éve de 2 - 3 azért belefér....
2021. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hatvanéves házaspártól , a 2-3 alkalom dícséretes .
2021. jún. 24. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!