Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyar házaspároknál mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar házaspároknál mennyire elterjedt a cuckold?

Figyelt kérdés
Külföldi oldalakon elég sok párral beszéltem akik már sok éve csinálják. Engem mondjuk zavarna ha a nejemet más valaki ápolgatná... főleg én előttem.:D

2020. jún. 16. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Mi nem vagyunk házasok, de próbáltuk már és élveztük.

28f 21l

2020. jún. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Százalékos arányaiban ugyanannyira mint külföldön, nincs túl nagy különbség. Nálunk is vannak ilyen párok - mondjuk nem oldalakon beszélgettem velük, hanem élőben swingerben. Ha ki akarod próbálni akkor célszerű odamenni :)
2020. jún. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 Elsőre biztos furcsa lenne, de valahol azért izgat is. De azt nem tudom, hogy a nejem bele menne-e.


Bár az utóbbi időben panaszkodott, hogy már nem annyira áll úgy fel nekem és kisebb is mint régen.

2020. jún. 16. 10:26
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nincs ebben semmi ördögtől való. Hosszú évekig ugyanaz van akkor persze hogy belefáradtok. Fel kell kavarni néha az állóvizet, hogy érdekes maradjon.

Külföldön ez sokkal elfogadottabb.

Férjem is sokkal jobban kíván utána. 32N

2020. jún. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szexpartnerkeresőkön futok, meglepően sok pár keresgél ilyen vágyakkal.
2020. jún. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
azért van jó pár száz, elég megnézni a Swinger klub felhozatalokat. Csak maga a TikTakban általában 80+ ember fordul meg, nagyobb bulikon meg 100-120, alig férsz el. És ez minden héten többször is
2020. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Ez így van. Ráadásul a TikTak-on kívűl még van számos nyilvános és magán szervezésű klub is az országban, amik fullosak mindig szinte.
2020. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, erről a TikTak-ról még nem hallottam. Ez valami mobil alkalmazás?
2020. jún. 17. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!