Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ha a barátnőtök lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha a barátnőtök lánnyal feküdne le, azt is ugyanolyan súlyos megcsalásnak vennétek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 2. 11:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%
Igen, annak.
2021. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
51%
Kevésbé. Kíváncsi lennék rá, milyen volt. Lefekhet, de csak nővel és bevesznek harmadiknak.
2021. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
62%
Mivel a tudtom nélkül tette, még szép. Ő is kiborulna, ha azt a harmadik lányt megfektetném, nem?
2021. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
49%

Súlyos bűnnek venném, hogy engem nem hívtak!

Egyébként imádom csorgatni a nyálam, mikor csajok csókolóznak, izgatják és nyalják egymást, de ez a kemény leszbi szex már taszít. És ha a barátnőm ilyenre folyamodna, már aggódnék azért. 24f

2021. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
44%
Azon sértődnék meg mert kihagynak belőle.
2021. jan. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
64%
10-es, de változtat. Ha palival fekszik le, akkor olyat akar mástól, amit elvileg tőlem is megkaphat, ergo 1 büdös qrva. De ha csajjal csinálja, akkor az olyan dolog, amit én nem tudok megadni. Nincs mellem, puncim, semmi nőiség nincs bennem. Érted?!
2021. jan. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
58%
Nem, cica, nem értem. A szexuális orientáció nem ad felmentést a hűség alól. Ha a párom (vagy majd feleségem) egy másik emberrel szexel, az megcsalás, függetlenül, hogy milyen nemű és orientációjú a harmadik fél.
2021. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
65%

A páromnak van barátnője, akivel le szoktak feküdni.

Nagyon ritkán engem is elviselnek.

2021. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
27%
17-es, figyi punci királynő. Attól mert bizonyítási vágyad van és kisebbségi komplexusod, csajodnak még kell az orgazmus és az érintés. Úgy is félre fog menni, nem tudod megkötni. Ha te ebbe méred, hogy egy csajjal jól érzi magát, hát sajnállak.....
2021. jan. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
69%
Párkapcsolatban tisztelik egymást és nincs helye a megcsalasnak
2021. jan. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!