Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 40 éves pasi tényleg nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 éves pasi tényleg nem képes már a szexre?

Figyelt kérdés
csak mert kérdéseknél olvasok ilyeneket: "puhos teste van egy 40-es pasinak már és felsem áll neki,meg potencia gondjai vannak."
2021. jan. 2. 16:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
A francokat nem. :D
2021. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

60 évesen talán, de sokan még akkor is fickósak.

Egy negyvenes még bőven kemény.

2021. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem olyan mint 20 évesen!
2021. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

Igen már csak húszévesekre áll fel!

Van itt doktornéni?

2021. jan. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Egy jól karbantartott 40 es úgy meg rak téged hogy remegni fog kezed, labod. Lehet hogy lábra sem tudsz majd állni a gyonyortol.
2021. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Az én barátom 39 és sajnos vannak gondok... Bár szerintem ő alapból nem egy szexuális túlfűtött típus, pedig sportol rendesen, nincs elhízva, eléggé aktív.

De volt ugyanilyen korú pasival is solgom, ő már a liftben a szoknyam alatt matatott, ha nem volt ott más rajtunk kívül. Egy egyszerű vacsorát nem tudtam összedobni, mert már a konyhapultnak támasztva hatolt belém hátulról. Szóval nem mérvadó, hogy egy bizonyos korban milyen állóképességgel bír egy ferfi, merr nagyon változó. Amúgy nekem mindig a 40 körüliek jöttek be korábban is, pedig most is a 20-as éveimben járok még.

2021. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
40 éves még nem öreg ember! Melyik bolygón élsz?😂😂😂
2021. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Van egy szaguk annyi..Nyilvan nem.olyan jók mint egy huszonéves..De kólával elmennek..
2021. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Egyénfüggő, de azért nagyon nagy többség képes, sőt. Azt elhiszem, hogy mondjuk 60 körül már többen kevesebbet szexelnek, de 40 év az semmi.

Egyébként a párom idén lesz 40, (én 35 vagyok), majdnem mindennap vagyunk együtt, igényeljük mindketten. A potenciával semmi gond, épp ellenkezőleg. Annyi, hogy egy hosszabb menet után ki vagyunk dögölve piszkosul.😁

2021. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Ne vicceljünk már, 40 körül még bőven erejük teljében vannak. Akár még 70 évesen is működik a szerszám.
2021. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!