Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan férfi, aki még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki még bátorítás ellenére sem meri elmondani, hogy mire vágyik? Hosszú többéves kapcsolatban.

Figyelt kérdés
Amennyiben van ilyen,arra lennék kíváncsi,hogy mi az oka és mi az,amit nem mersz elmondani...
2018. jan. 18. 11:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
... hogy szeretnek a csajom legjobb baratnojenek is a szajaba elvezni. Na ezt melyen magamban tartom vagy 8 eve.
2018. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi,nem pont erre gondoltam:)
2018. jan. 18. 11:35
 3/15 anonim ***** válasza:

Bátorítás után mindig sikerült, de volt olyan nő aki nem különösebben bátorított, nem is érdekelte az egész. A nők egy részét nem érdekli, hogy mi a jó a pasijának, nem akarják megtudni az apró kis titkokat amivel megőrjítik őket.


Márpedig ha egy nőt nem érdekli, hogy nekem mi jó, akkor nem fogom neki elmondani azt amit amúgy szégyellek.

2018. jan. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3-as

Mennyire bizarr dolog?

Vagy csak szimplán nehéz róla beszélned?

2018. jan. 18. 11:39
 5/15 anonim ***** válasza:
Változó, a teljesen lájtos apróságtól a legdurvábbig minden van, de boldog vagyok akkor is, ha nem kapok meg mindent. A figyelem és a törődés fontosabb. Volt olyan barátnőm aki sosem akarta tudni, hogy mi a jó nekem, azt csinálta amiről ő úgy gondolta, hogy jó, hiába mondtam, hogy ez szerintem nem így működik. Nem lett belőle hosszú kapcsolat.
2018. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Miután már 3 kapcsolatom ment rá miatta, nincs az az isten, hogy elmondjam a barátnőmnek.
2018. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Lassmich Ruhe ***** válasza:

Én kb 10 év utána egyszer rendesen leitatott állapotban mondtam el, mondjuk akkor már voltam olyan bátor, hogy meg is csináltattam vele azon hirtelenjében. Pár napig nagyon keményen lelkiismeret furdalásom volt, nagyon néztem a feleségemet hogy mit gondolhat rólam, aztán rá kellett jönnöm, hogy igazából semmilyen szinten nem hatotta meg a dolog.


Érdekes, de szerintem azóta sem vagyok bátrabb ebben a kérdésben.

2018. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

6-7-es,ide le mernéd írni,hogy mi lenne az?

Vagy privátban?

2018. jan. 18. 12:45
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem egy év után mondta a párom hogy mire vagyna.
2018. jan. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nálam fordítva volt, a barátnőm több mint 3 év után merte bevallani, hogy mit szeret. Nagyon nehezen.
2018. jan. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!