Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan férfi, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki szereti ha a nő análisan izgatja?

Figyelt kérdés
A párom arra kért, hogy legközelebb izgassam análisan, de én olyat még nem csináltam egy férfinek sem, és eddig senki sem kért tőlem ilyet. Az ujjamat is be kell dugnom neki?
2021. jan. 3. 20:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

10-es vagyok: Ebben igazad van, illett volna tisztázni a dolgokat.

Sajnálom, hogy ilyen irányt vett ez a kérdezz-felelek :( erre egyáltalán nem számítottam.

2021. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Én sem. Viszont nagyon szépen köszönök minden választ, nekem most időbe fog telni amire elmúlik az agyfagyásom.
2021. jan. 3. 21:35
 23/25 anonim ***** válasza:
Mi is csináltuk, soha többé. Nekem se volt jo meg feleségem is traumaként élte meg :D 28F
2021. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 manly ***** válasza:
Én is szívesen venném ha szopás közben a csaj bedugná az ujját a fenekembe.
2021. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 manly ***** válasza:
Szerintem nem biszexualitás ha egy pasi azt élvezi amikor nő ujjazza v nyalja.Én pl csak nőtől fogadnám el, férfitól soha, ezért heteroszexuális kategória.Egy csinos nő akinek szép finom ujjai vannak szívesen érezném ha dugná vele a hátsóm, pláne ha szopna is közben.
2021. ápr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!