Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Holnap átjön hozzám az egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap átjön hozzám az egyik ismerősöm, akivel le akarok feküdni! Hogyan?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nem beszéltünk, de régebben már egyszer kavartunk és most szeretnék lefeküdni vele. Holnap átjön hozzám, és nem tudom hogyan alakítsam úgy a dolgokat, hogy megtörténjen? Filmezzünk, vagy csak dumáljunk és ha akar bepróbálkozik? Rákérdezzek, hogy van-e barátnője, vagy evidens, hogyha átjön, akkor nincs neki?

2021. jan. 5. 22:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megérkezik, adj neki puszit, de közben öleld úgy, hogy a melledet odateszed. Ülj mellé, és tedd a combjára a kezed. Mondd neki, hogy örülsz, hogy eljött, mert magányos vagy, és vágyakozol.

Magadtól nem tudsz hasonlókat?

2021. jan. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Williamspear ***** válasza:
70%

A kapuban azért ne... ☝️

Amikor már megjött a hangulatod, akkor térdelj elé, húzd le a cipzárját, vedd elő a farkát és védd a szádba. 😉

Szerintem nincs ebben semmi durva, mivel ez a szexről szól.

Szerintem ebből rögtön tudni fogja hogy mire is gondolsz, vágysz abban a pillanatban. 🙂

2021. jan. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
41%
Filmnézés közben mond, hogy fáj a hátad, megmaszírozná-e?
2021. jan. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Na megtörtént..?
2021. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 mantis religiosa ***** válasza:
76%
Ááá, az ilyen sztoriknak sosem tudjuk meg a végét. 😪
2021. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Jajj bocsi srácok, köszi a válaszokat, megtörtént :D Jobban ráfeszültem, mint kellett volna, pedig egész lazán ment. Úgy tűnik lesz ismétlés is :D
2021. jan. 11. 13:29
 17/20 A kérdező kommentje:
Ja és nyilván nincs barátnője, dumáltunk és szóbajött a dolog. Úgy volt elkezdünk filmezni, de még a tv-t se kapcsoltuk be... :D
2021. jan. 11. 13:30
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor biztosan jó volt a film!
2021. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
holnap átmegyek én is, mit szólsz? :D :D
2021. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
50%
Maradj otthon, ma is úgy jársz, mint az ajánlott levél. Kézbesülsz.
2021. jan. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!