Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyik ismerősöm úgy szálkásít,...

Egyik ismerősöm úgy szálkásít, hogy nem csinál kajából deficitet, hanem biciklizik két naponta 50 kilóméter és így van deficitben. Ezt hogy tudja megcsinálni? Én is akarok így. nem tudom megvonni a szénhidrátot.

Figyelt kérdés
sajnos migrénem van, örökletes, neurológiailag megállapított betegség. ha lecsökkentem a szénhidrátot jönnek a rohamok. NEM a vércukrom rendben van, de mégis okoz ilyet. Szedek rá gyógyszert is. szeretnék szálkásítani , de nem tudok annyit biciklizni mint az ismerősöm, pedig ugyan azt eszem és ugyan annyit tudok lábból kitólni. mégsem megy. Mit tegyek? Min múlik ez?
2020. júl. 17. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A biciklizéshez hozzá kell szokni. Tökmindegy hogy bírsz guggolni 300 kilóval, vagy lábtolózni 1 tonnával, ha nem vagy hozzászokva a biciklizéshez, 50 km-t nem fogsz lenyomni egyszerre, elsőre, relatíve gyors tempóban.
2020. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és mennyi idő mire hozzá lehet szokni? mert ő ilyen 100 kilómétert is tud, ilyen nagy túrákra is eltud menni. de n ekem ez az 50 is elég lenne.
2020. júl. 17. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Ez baromság.

Ha túl sokat kardiozol nem lesz erőd a súlyzós edzésre. Akkor pedig nem fog fejlődni az izomzatod. Ezzel a módszerrel az ismerősöd nem csak zsírt éget, hanem nagyon sok izmot is.

Ha biciklista szeretnél lenni akkor jó a terv. Ha testépítő vagy csak egy jobb testet szeretnél, akkor nem.

2020. júl. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%

Bocsánat, azt nem olvastam, hogyha lecsökkented a szénhidrátot jönnek a rohamok.

Ez esetben próbáld meg a zsírt csökkenteni. Ha ez se megy vagy keress fel orvost vagy tegyél le a szálkásításról.

2020. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!