Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért bújik ágyba egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bújik ágyba egy férfi fűvel-fával?

Figyelt kérdés
2021. jan. 6. 07:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem minden férfi teszi ezt. És nem minden nő.
2021. jan. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De aki igen, az miért?
2021. jan. 6. 08:08
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Mert ennyire tellik tőle.
2021. jan. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Naaaaa ... nem fűvel-fával! Csak ilyen jó nagymellű, vidám, kis húsgombócokkal! Mé? Mer imádom azt az élvezettel és meglepődéssel teli arcot amit akkor vágnak, miután kinyaltam Őket, mint parasztgyerek a lecsóstálat! 2-3 orgazmus után, csakúgy csillog a szemük! És utána nagyon hálásak tudnak lenni!
2021. jan. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Williamspear ***** válasza:
75%

Én fűvel-fával soha ☝️

Na jó, bevallom... a fikusz az megvolt... 😄

2021. jan. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Azért amiért ti nők
2021. jan. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Mert megtehetik, akkor miért ne tegyék meg? Ha nincs senkije és ilyen a személyisége, hogy vadász alkat és trófeákat gyűjt, tegye meg. Irigylem az ilyen pasikat, mert én nem ilyen beállítottságú vagyok, de nem is ítélem el őket. Aki helyes, jó kiállású, szövege is jó, szeret bulizni, minél több nővel lefeküdni, tegye meg. Végülis az élet erről szól, hogy minél több élményt gyűjtsön az ember. Vki ebben vki abban. De szex mindig két emberen múlik, ergó másik is akarja.
2021. jan. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
De ehhez nő is kell, szóval a kérdés máris értelmét veszti. Mert ugye jön, hogy a nő miért fekszik le fűvel-fával..
2021. jan. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Miért ne?
2021. jan. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mert mondjuk 10 óra munka és egy óra edzés után nincs kedve tinderezni éjjel-nappal?
2021. jan. 6. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!