Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem kívánom a szexet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánom a szexet a párommal? Kinek mi segített?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nyáron leszünk 3 éve együtt, de a szexuális életünk katasztrófa. Én vagyok a lány, és a kapcsolatunk elejét leszámítva szinte egyáltalán nem kívánom a szexet vele. Ha más pasikra gondolok, akik bejönnek, hamarabb megjön a vágy, de a párommal nem. Pedig szeretem őt, és nincs vele semmi probléma sem. Korábbi kapcsolataimban is ugyanez volt a problémám, de amikor alkalmi kapcsolataim voltak, akkor sokkal jobban ment a szex (tehát csak barátok extrákkal, és nem volt nagyon elvárás). Vannak hormonális betegségeim is (pl pajzsmirigy), amire szedek gyógyszert és diétázni is elkezdtem, valamint pszichológushoz is elkezdtem járni, de semmi változás. Kicsit olyan érzésem van, hogy túlságosan megszoktam már őt, és nincs benne semmi újdonság vagy meglepetés. Viszont bármilyen új póz rendesen aggodalommal tölt el. Az utóbbi időben pedig már fájnak is az együttlétek, hiába használunk sokosítót.. Az egészet úgy élem meg, mint egy kínszenvedést, amin csak legyünk már túl, hiába van orgazmusom, akkor sem esik jól. :(

Leginkább nők tanácsa érdekelne, hogy milyen lelki vagy testi oka lehet ennek, és mi segíthet?

Köszönöm.



2021. jan. 6. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nekem volt hasonló problémám a volt barátnőmmel, ő is szedett gyógyszert és valami betegsége volt, amiatt volt probléma. Amíg fennáll a betegség, valami más dolgokat találtunk ki szex helyett.
2021. jan. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Fogamzásgátló + antidepresszáns is elnyom minden vágyat.
2021. jan. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
86%
Én úgy látom a kérdésedben meg is fogalmaztad a választ önmagadnak. ,,nincs benne semmi újdonság vagy meglepetés" Ez itt a gond. Az embert az izgatja fel, ami szűkösen hozzáférhető, mert azt nem értékeljük, ami korlátlanul rendelkezésünkre áll. Hogy mit tudsz tenni? Játszod a közelség/távolság játékot. Néha muszáj egy kis időt külön tölteni, hogy aztán rájöjj arra, hogy jó a másikkal lenni, ez tud utána vágyat is generálni. Kell hogy legyen egy kis távolság a két ember között, hogy legyen gerjedés, pont úgy, mint a mágneseknél. Ha összerakod őket, megszűnik az interferencia. Természetesen számos egyéb tényező is hatással lehet a libidódra.. táplálkozás, mozgás, stresszhatások.. a párod nem ad annyira magára, nem csináltok izgalmas programokat stb. Ha régen megvolt az igazi láng, akkor meglehet találni a módját annak, hogy ezt ismét fölébreszd, de ha soha sem volt igazán jó, akkor az is lehet, hogy alapból nem passzoltok. Utána pedig eldöntheted, hogy váltasz az izgalom miatt vagy maradsz a komfort zónán belül a megszokottnál.
2021. jan. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
90%
Megértem a helyzeted, mert én is hasonló helyzetben vagyok. Volt olyan, akivel évek után is nagyon izgató volt az együttlét, de általában azok mindig bizonytalanabb kapcsolatok voltak, feltehetőleg ebből származott az izgalom, hogy soha nem tudtam igazán elérni őket.
2021. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!