Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Babát szeretnènk párommal és...

Babát szeretnènk párommal és nehezen jön össze, voltam 3-5 napi és 20-22 napos ciklus vizsgálaton. A vizsgálat eredményèt mèg nem kaptam meg. Hormon problémára milyen gyógyszereket irnak fel? Segített valakinek a teherbe esésben?

Figyelt kérdés
2018. aug. 2. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ mi a baj. A nők több mint 10%át érintő pcos pl. csak teljes életmódváltással kezelhető.
2018. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok. Több, mint egy éve próbálkozunk. Nekem a hormonvizsgálat alapján alacsony a progeszteron szintem. Kaptam rá Clostilbegyt és Duphaston gyógyszereket. Sajnos még nem tudtam elkezdeni szedni őket, mert teljesen váratlanul előző hónapban (mikor úgy gondoltam, hogy adok magamnak egy nyugis hónapot, nem görcsölök, nem számolgatok, nem csinálok ovulációs teszteket) teherbe estem, azonban az említett okok miatt ez a baba nem maradt meg. Most Trisequens tablettát szedek, ami csinál egy “normális” ciklust, s ez után kezdem szedni a többi gyógyszert. Remélem segít! Drukkolok nektek is! 🙂
2018. aug. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy!
2018. aug. 4. 00:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg attól függ, hogy mi a probléma. Magas prolaktinra bromocriptin, progeszteronra más, nézik még a Tsh-t, fsh-t ösztradiol Lh stb... összessegeben mindent, és így nem lehet előre semmit mondani
2018. aug. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!