Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 15 cm-es pénisz szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 cm-es pénisz szerintetek kicsi?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 15:30
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

#8as akkor minek tetted fel a kérdést ha te is tudod? :D

visszacsatolás kell? ez megfelelési kényszerre utal.

2021. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Ha ehez társul egy jó kis 6-7 cm átmérő az király😉😉😉

Üdv egy 38 N

2021. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Exem 15.5 volt és nagyon jól megvoltunk vele. (És nem, nem a szex miatt szakítottunk)

20/L

2021. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Nekem 17cm. KB 4cm vastag.

Valaki kiröhögött érte, mert kicsi, valaki meg azt mondta ezt be nem teszem neki mert szétszakad. (ilyen okkal nem volt szex). Ez az adott lanytól függ és milyen a khmmm fehérmájusága.

Japánban az átlagmeret 8cm,es szaporák (kínaiak és indiaiak után a 3.ak) tehát nem a méret a lényeg, hanem a hozzáállás.

2021. jan. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2021. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Van akinek kicsi,van akinek pont elég,és van akinek nagy is

Attól függ milyen "mély"a hölgyemény akivel épp vagy

Az enyém sajnos csak 13,és egyáltalán nem vagyok megelégedve a méretemmel,de hát igazából nem tehetek ellene semmit,ez van az esetek 80%-ban bizony igen kicsinek bizonyult ha csak a méretet vesszük

2021. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Én a 15-tel kicsi még senkinek nem voltam, de nagy már igen!

Ennyivel teljesen jól el lehet lenni!

2021. jan. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%

En 20 eves lany vagyok es szerintem itt sok mindenki nem oszinte,vagy fiu, igen kicsi.

En meg nem voltam ilyen kicsi farku fiuval de nem is szeretnek, en ugy gondolom 18 alatt nem is igazan ferfi valaki.

Most lehet utani, de ez a velemenyem es csak egymasnak irjkaljatok ti kis peniszuek hogy nuygtassatok egymast, ez az en velemenyem.

2021. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

18-as, te inkább egy szánalmas kislány vagy agyilag. Mi az hogy 18cm alatt nem férfi valaki? :D

Mintha bárki is tehetne arról, hogy kinek mekkora. Ennyi erővel, ha kicsi a melled, akkor nem vagy nő. :)

15 cm-el lehet örömet okozni egy nőnek véleményem szerint, a te szemmértéked elég rossz. :D

Lehet, hogy a 14-15 cm-t láttad te 18-nak. Kétlem, hogy lemérted mindenkinek. :D

2021. jan. 12. 21:33
 20/31 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam, hogy a női hüvely hossza átlagosan 9-12 cm. Akkor minek kell 18 cm-es pénisz?
2021. jan. 12. 21:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!