Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés együtt aludni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés együtt aludni a szerelmeddel?

Figyelt kérdés
Összebújva szerettek aludni, vagy egymás mellett?
2021. jan. 7. 02:02
 1/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
91%
Fantasztikus érzés. Amikor elalszik, de te még fent vagy és csak átöleled és figyeled ahogy veszi a levegőt és szorosan mögé bújsz. Ilyenkor fáj a szíve az embernek, hogy már nincs itt.
2021. jan. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Egyetértek elsővel, a világ legszuperebb érzése! Hallgatni a kis drágád szívverését, lélegzetvételét felbecsülhetetlen. Én viszont sok xar kapcsolatban tengődtem már előtte, szerintem ezért sem tudok pont vele már összebújva aludni. Főleg, mert kényelmetlen is, de szerencsére neki is, ebben nincs vita :D De anélkül nem tudok már elaludni, hogy legalább 5-10 percre ne bújjak hozzá előtte. <3
2021. jan. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ferfikent: az osszes haja az arcodban/szadban/szemedben, ellopja a takarot, ha epp olyan pozban fekszik akkor nem mozoghatsz mert felkelted😂 de egyebkent tenyleg jo😀
2021. jan. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Összebújva.Olyankor érzem a hímveszőjét is,hogy mikor merev.Csodálatos érzés amikor érzem a popsimon amikor feláll neki.
2021. jan. 7. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
#3 Imádom a válaszod :D
2021. jan. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Én nagyon szeretem. Alapvetően mindkettőnk szeretetnyelve az érintés, szóval mi alvásnál is bújósak vagyunk. Én személy szerint sokkal jobban is alszok a párom mellett, mert ad egy nagyon magas biztonságérzetet.
2021. jan. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem.Összebújva alszunk.
2021. jan. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretek összebújva aludni, a hajam az arcában, a karja elzsibbad, nekem meg kitörik a nyakam.

A legjobb ha összeér a fenekünk elalváskor, hozzáérek, de mégsem lihegünk egymás arcába. Így nagyon jó aludni.

2021. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!