Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin_Wendell_Crumb kérdése:

Mit gondoltok arról, hogy egy Hetero pasi, igen is tudja élvezni az anális prosztata izgatást, ha egy nő csinálja neki?! Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sok az elfogult, szűk látókörű, prűd ember, aki erre egyből azt mondja, hogy aaa akkor a pasi meleg, mert egy Hetero pasi nem élvezeti, ha a prosztatáját izgatják análisan!

Kíváncsi vagyok, hogy a közvélemény itt, anonim módon miként vélekedik!

Kérlek őszintén szavazz!


(megjegyzem, nálam 2-3 havonta van egy prosztata izgatás análisan, direkt erre a célra fejlesztett prosztata vibratorral, közben rajtam lovagol a csajszi... És ahogy ez a kettő dolog össze adódik, akkora élvezet, mint még soha nem tapasztaltam... A legutóbbi ejakulációnál 11x spricceltem, marha nagyot...)



2021. jan. 7. 16:08
A kérdező szavazást indított:
Szerintem normális dolog! Egy Hetero pasi is élvezheti ezt!
Nem, ez nem normális! Csak a melegeknek okoz ez örömöt!
26 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint mégsem a nő csinálja. 🤷‍♂️

Egyébként az a verzió nekem nem jött be. Prosztata vibrátort próbáltam, egyenlőre még nem az igazi.

2021. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

azt gondolom,hogy ha mindkét félnek okés a dolog akkor teljesen mindegy mi a közvélemény a dologról. én már csináltam pasinak,mert izgatott engem is hogy ilyen módon is kényeztessem, ujjal és nyelvvel, és nagyon élvezte. nem hiszem hogy ettől bárki is látens meleg lenne

24n

2021. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez attól még saját magadnak izgatás, nem nő által. Nekem már csinálta nő. Nem volt nagyszám.
2021. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Tudja élvezni. Bár meleg pasi vagyok, de csináltam már hetero pasinak masszázs közben.

Nem szoptam, nem szexeltünk, csak a prosztatáját izgattam.

2021. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális dolog szerintem. Én szeretem is csinalni pasinak. 24L
2021. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!