Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Köztetek létezik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Köztetek létezik olyan, aki szívesen beemeli a szexualitásba a talp/lábszexet és annak minden formáját?

Figyelt kérdés

Hogy kedvezzen a férfinak, aki lábfétises. 🙂


Életkorral.



2021. jan. 8. 09:09
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
22%
Magyar nők hamarabb fogják engedni az anàlt meg az ostorozàst mint ezt. Én férfiként nem értem mi olyanannyira undorító benne mintha raszarna a lepedore és aztán dobálnà. Mert sokan ezzel hasonlítják. Mindenesetre külföldön eléggé elfogadott ez a fajta dolog
2021. jan. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
30%
Ha valaki igazán szereti a párját, az megengedi neki. Ez nem fáj...
2021. jan. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
38%
12 es én is így gondolom. Aki ezért dobta a csavojat nem is szerette szerintem
2021. jan. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
30%
Kezd elegem lenni a napi 20 lábfétises kérdésből
2021. jan. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
41%

Utolsó: akkor ne nézzed. :D Más kérdés is állandóan ismétlődik, pl. minden nap megkérdezi valaki, hogy "szőrös vagy borotvált", "szeretitek-e a popószexet", stb.


Amúgy a kérdésre az a válasz, hogy a nők elfogadják, ha normálisan tálalod nekik. Nekem még egyik barátnőmnek se volt kifogásom ellene. Csak ne hanyagold el egyéb testrészeit mellette :D

2021. jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
21%

Sok beteg gyökér! Oké, hogy minden nap megkérdezed, mert azt hiszed majd a válaszolók közt lesz olyan aki elviseli és máris írhatod a privátokat. De hogy még te köpködjed a normális embereket úgy, hogy amúgy te vagy kissebbségben a véleményeddel és a ma elfogadott társadalmi normák szerint a te vonzalmad és perverziód erősen elutasított, az primitív tahóság! Meg mi az, hogy aki szereti a párját, az megengedi neki??? A nagy lófaxt engedem. Eleve nem is jövök össze ilyen hülyével, ha meg eltitkolja, páros lábbal rúgom ki, főleg mert hazudott. A hazugokat meg nem szeretem.

Amúgy nem unjátok még? Mire jó ez? Hergelni a normalisakat? Vagy magadat? Tán tényleg azt hiszed, hogy itt becsajozhatsz olyannal aki ezt szereti? Nem fogsz talalni, ezt egy nő se szereti. Pár talán elviseli valamiért, mindegy miért.

Abba kéne már hagyni...

2021. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%
17.es te is 1 pontagyu lehetsz
2021. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
10%
17 es gratula az értelmi képességedhez, sajnálom a pasidat gondolom te az a fajta vagy aki inasba vágja és becsicskitja a párját és azt csinálja amit mondasz. Te hergelsz itt mindenkit amúgy. Ennyi erővel baszogassuk már a melegeket is akkor ilyen elven az nem undorító? Tehet róla az a szerencsétlen hogy nem az ellenkező nemhez vonzódik??? Tipikus városi plaza liba lehetsz
2021. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
33%
Hány olyan kérdést láttál, hogy pl "Ezek a hülye lábfétisesek minek vannak a világon?" Szerintem egyet se. Ti nyomultok, és hisztiztek ha el vagytok utasítva. No kik a pontagyúak??? Istenem... Személy szerint szarok rá mit gondoltok rólam, téged minősít, ha csak személyeskedni tudsz. Engem nem zavar a fajtád, csak az irritált ahogy megszóljátok azt aki amúgy normálisan gondolkodik. Szűklátókörű frusztrált hülyék vagytok...
2021. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
16%
Gyűlnek a pontagyuak.. Mellesleg a farok sz..a nem undorító lányok?...
2021. jan. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!