Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik nyak fétis?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik nyak fétis?

Figyelt kérdés

Rettentően gerjedek a némely nők nyakára,nem mindegyikre,ugyanúgy van belőle "esetem" mint mellnél pl. valakinek a kicsi feszes etc...

Leginkább a hosszabb vékonyabb nyakú lányok jönnek be,de nem túlzottan,amúgy full egyénfüggő,de tény,hogy lábfétisről annyit hallani pl.

Vannak ilyen "sorstársaim" esetleg?

Természetesen mást is ugyanúgy megnézek egy lányon,mell fenék,alak arc összkép,ugyanúgy,mint az összes többi pasi,csak nekem ez egy "plusz" dolog.



2020. okt. 26. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell szerintem mindent fétisnek hívni. Nekem is tetszik pl egy szép férfi hát, de ettől függetlenül nincs hát-fétisem.
2020. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Én ugyan lány vagyok, de bejön a férfi nyak, meg a kulcscsont
2020. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Nekem is nagy kedvenc a finom pipi nyak. Mondjuk a látványon kívül én szaglászom is, és ha kedvemre való az illat, rögtön begőzölök és teljes harckészültségbe kerülök.
2020. okt. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
A vampíroknál létezik🤣
2020. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
Én hatalmas 20méteres zsiráfnyakat szeretem.
2020. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem könnyebb volna azokat a fétiseket felsorolni a ami világban ami nem létezik? Amúgy van egyáltalán ilyen?
2020. okt. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom, ez nyk fétisnek számít-e, de időnként úgy nyakon basznám a lepontozós patkányokat!
2020. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Trollokat persze hogy lepontozzák,akik nem a kérdésre válaszolnak
2020. okt. 27. 16:03
 9/11 anonim ***** válasza:
17%
Figyelj ide kérdező! #3-as vagyok, gerjedek a női nyakra, ha tetszik a válaszom, ha nem, de hogy mitől lennék troll, azt kérlek magyarázd már el, mert valamelyikünk tévesen értelmezi ezt az új keletű fogalmat!
2020. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem pontoztalak le,és nem is neked szántam a kommentet,hanem a zsiráfos,meg vámpíros poénok nagyon unalmasak,az összes ilyen kérdésnél elsüti valaki.

Egyébként nem szoktam lepontozni,ez nem az én "saram" :D

Lehet a pipi nyak alatt,a csirkenyakra gondoltak a húslevesben,hogy ezen poénkodsz,de azzal se lett volna gond amúgy.

Viszont a zsiráfos fasságot a világ létező összes ilyen témájánál elsüti valaki,nem csak gyk-n,és az már kicsit unalmas😅

2020. okt. 27. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!