Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen hosszan kell a nőket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hosszan kell a nőket ízgatni hogy orgazmusuk legyen? Milyen trükkök vannak erre?

Figyelt kérdés

Esetleg az olyan lányok/ nők akiknek nehezen van orgazmusuk,nekik hogyan lehetne örömöt szerezni? Praktikák, trükkök.

Várom minden férfi jól bevált módszerét és a nők is osszák meg hogy nekik mi a jó, mitől van orgazmusuk.



2021. jan. 8. 21:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Nincsenek trükkök. A kommunikáció az alapja a szexuális együttlétnek. De ez sokszor nehezen szokott menni valamiért 🤷‍♂️
2021. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz ez, mert ahány lány, annyi félék, nem olyan egyszerűek, mint mi fiúk. Van olyan csaj, aki 2 percnyi ujjazástól elmegy, van akit nyalhatsz fél óran keresztül odaadóan, közben simogatod, izgatod, mindenféle trükkel, és akkor sem tud még csak az orgazmus közelébe jutni. Van aki nem szereti a nyalást, más csak attól tud elmenni. Van aki csak dugástól. Van akinek csak a csiklóját kell simogatni. Szóval minden egyes lány egy külöm eset, vagy megkérdezed mit szeret, vagy ráérzel hogy mire menne el, és meglepetést okozol neki (utóbbi a legizgalmasabb).
2021. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én türelmes vagyok, és nagyon gyengéd. Mindig figyelek minden jelre, reakcióra. Annyi a trükköm, hogy nagyon finom az érintésem, és előnyös alakú/méretű a péniszem. Hüvelyi orgazmust én sem tudok mindenkinek összehozni, mégis csak ember vagyok. Jó ember ;-)
2021. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek meg kell taláni az izgatható erogén zónáit. Van akinek elég néhány perc és kellően felizgul, van akinek fél óra is kevés, de ő élvezett a legnagyobbakat utána 😁 !

Amelyik nő nem igényelte az izgatást, makacskodott hogy márpedig arra nincs szükség, azzal csapnivaló is volt a szex.

2021. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%

Az én károm olyan eres még sem vagyok alezredes, kék méreg zöld méreg, megkúrnám a nővéred. Megjelent a népszava, benne van a pék fasza, aki nem vesz népszavát vegye be a pék faszát. Nád nád nád, baszom az anyád. Libamáj libamáj bőgősnek a fasza fáj. Az én károm lődörgős, kapja be a nagybőgős.

Három tányér bableves, basz az anyád ne nevess.

2021. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
#5 én 15 éve voltam 15 éves, akkor fújtuk ezt a nótát
2021. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
#5 autism
2021. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Jaja, mi is 12 éve fedeztük fel, de jóval régebbi. De én imádom, csaptam is egy hatalmas zöldet 5ös :D
2021. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen a partner. + kommunikáció
2021. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
29%
#8 köszi báttya!
2021. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!