Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen hosszan kell a nőket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hosszan kell a nőket ízgatni hogy orgazmusuk legyen? Milyen trükkök vannak erre?

Figyelt kérdés

Esetleg az olyan lányok/ nők akiknek nehezen van orgazmusuk,nekik hogyan lehetne örömöt szerezni? Praktikák, trükkök.

Várom minden férfi jól bevált módszerét és a nők is osszák meg hogy nekik mi a jó, mitől van orgazmusuk.



2021. jan. 8. 21:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
Nekem azzal szerezhet örömet egy férfi, ha békén hagy az orgamzusmániával és engedi, hogy simán élvezzem a szexet önmagáért. Orgazmusom nincs, nem volt és nem lesz, a szexet imádom, de az élettől is elmegy a kedvem, amikor úgy kell összevakarnom a férfi önértékelését, mert nem képes elfogadni, hogy orgazmus nélkül is csodálatos volt nekem. Akivel nem élvezem, annak van épp elég jele, mert be se nedvesedek. De amikor szó szerint is úszunk a gyönyörben és akkor áll neki valaki agonizálni azon, hogy nem volt meg az a néhány másodperces hüvelyrángás, attól szépen elköszönök, mert nekem erre az agonizálásra semmi szükségem.
2021. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg megkérdezhetnéd az adott lánytól/nőtől, hogy mi tetszik neki, vagy amikor csinálod, figyelhetnéd, hogy mit élvez.

Tipp/trükk: kommunikáció és figyelem.

2021. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
72%

28 perc 48 másodpercig.

De ezt nagyon pontosan be kell tartani, egy másodperccel több, vagy kevesebb, és nincs orgazmus.

2021. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem legjobban az válik be, hogy kivárok, nem siettetem a dolgokat. Amikor közel járok a "lényeghez", akkor úgy teszek, mintha nem tudnám, hol szeretné a nyelvem érintését. Egyszer-egyszer odatévedek, de elhagyom, viszont figyelek. Meg szoktam érezni, mikor kezd a falra mászni, és akkor nem játszom tovább, hanem attól fogva kitartóan koncentrálok a csiklójára, és nem változtatok.

Hogy honnan tudom, mikor kell váltani? Vagy a lábait tárja szét, vagy a fejemet tartja, vagy nyögdécsel az érintésre, de olyan is van, hogy kimondja: találd már meg! Jó játék, nekem tatszik!

2021. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%
Na és akkor vannak ilyenek, mint a 11es. És akkor találjuk ki, hogyaz adott nő éppen orgazmust akar, vagy nem? :)
2021. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kitalálni, megmondom. Nem tudja nálam senki elérni az orgazmust, magamnak se tudom előidézni, de nem is akarom. Élvezni akarom a szexet önmagáért.
2021. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

16os

Ha szólsz elöre, az okés. A legtöbb lány akkor sem mondja meg, ha kérdezed.

2021. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nincs egy lány bejáratva addig lehet, hogy nehezen élvez el, vagy egyáltalán nem is megy el aktus közben. De ha megismeri magát akkor akár 1-2 percenként is lehetséges :D 26F
2021. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő előjáték / simogatás, aztán puncinyalás. (Ha nem tudod, hogy pontosan hogyan/hol, keress rá, hogy hol a csikló.)

De a legjobb, ha beszéltek róla, hogy hogyan tud elélvezni.

2021. jan. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!