Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon még szűz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon még szűz?

Figyelt kérdés
Ismerek egy csajt, aki már 20, és amúgy szebb az átlagnal (az arca nagyon szép, nőies alakja van pici felesleggel). Abban biztos vagyok, hogy voltak már joparan akik megcsináltak volna, de azt tudni kell, hogy a csajnak nincs önbizalma (pedig elsőre mindneki azt mondaná róla h egy hangos, nem szégyenlős lány) és még SOSEM volt barátja. Eddig gondolkodtam hogy vajon szűz e, de ma láttam hogy van a táskájában egy vibrátor.. Szerintetek van rá esély h szűz?

2021. jan. 9. 22:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
27%

De ha szexelne is valakivel, miért hordana dildót magával? Lehet úgy rákattant, hogy estig sem bírja nélküle?

9es: normális, hogy fiatal fiúk kibeszélik az ilyesmit, ez nagyon izgato sztori mindenkinek.

2021. jan. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%
#11 képzeld magad a lány helyébe.
2021. jan. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy ha érdekel téged, akkor min változtatna az, ha nem lenne szűz? Vagy amúgy nem érdekel téged a lány, csak elgondolkodtál a szüzességén?
2021. jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nyilván bejön , mert jól nez ki, azon is mindig csodálkozom, hogy nem volt még barátja. Amúgy valószínűleg tőlem se akarna semmit, ha flörtolnek vele teszi magát de ennyi.(vagyis nem tudom, hogy történik e több :D nem ismerjük régóta)
2021. jan. 10. 10:53
 15/19 anonim ***** válasza:
44%
Próbáld meg, nincsen semmi veszteni valód.
2021. jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem inkább hagyd békén őt! Ilyen undorító csávó ne nyomuljon.
2021. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
16 jól mondod.
2021. jan. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
igazából semmit nem vesztesz azzal, ha egy lány nem szűz. Sőt.
2021. jan. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi a lóf@szért érdekel téged más szüzessége? Lehet szűz mert miért ne? De szerintem nem az bár engem nem érdekelne. Lehet önbizalomhiányos valaki ha nem sikerült az első vagy rossz időszakja van. A vibri nem határoz meg semmit, bár elég kamuszagú hogy a táskájában hordja...
2021. jan. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!