Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez miért lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Ebben a vírushelyzetben nem könnyű ismerkedni, de ha mégis sikerül beszélgetni valakivel, rögtön felhozza, hogy menjünk fel hozzá.

Amikor a válaszom nem mert első randi és Ő is állította, hogy komolyat szeretne akkor megsértődik.....

Komolyan csak én nem értem a férfiakat?!

Vagy elvárás már az első randin szexelni?


28/L



#Miért lehet?
2021. jan. 10. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak te nem érted mert az hogy felmész hozzá nem jelenti azt hogy szexelned kell ha nyomul leállítod hogy neked ez még korai ennyi.
2021. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindegy mit mond csak dugni akart semmi komolyat.
2021. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól hogy vírushelyzet van még nem kell lakásra menni első randira. Lehet menni sétálni is. Eszembe se jutna első randin felhozni, hogy menjünk lakásra. Mondom ezt férfiként.

Egyáltalán nem elvárás első randin a szex szerintem, bár lehet vannak akiknek igen, de az nem hiszem, hogy komoly kapcsolatot akar.

2021. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csak rossz palikat fogsz ki!
2021. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi pedig a lányokat nem értjük.
2021. jan. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mantis religiosa ***** válasza:
A nőket nem megérteni kell, hanem szeretni!
2021. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"ha nyomul leállítod"


Kivéve ha egy erőszakos barom

2023. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!