Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha megcsaltam a pasim és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsaltam a pasim és lebuktam, az jó, ha én is megengedek neki pár megcsalást?

Figyelt kérdés
Akkor kvittek lennék.

2021. jan. 11. 13:25
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
97%
Beszéld meg vele.
2021. jan. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
97%

Egyszeri alkalom volt, vagy többször megesettt, csak most buktál el?

Hogy buktál le?

2021. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
veletlenul hallotta amit telefonon beszelek a szeretommel es pont olyan mondatnal. Ciki volt
2021. jan. 11. 14:11
 24/44 anonim ***** válasza:
28%
Énis lebuktam szexchateléssel. Énis ezt a megoldást dobtam fel neki, de kb másfél hónapig nagyon durván arrogáns volt velem. Végül aztmondta, h le fog feküdni mással, és egy őszinte beszélgetés keretein belül kimondta, hogy ő is szokott fantáziálni másról. Egy feltétele volt: néznem kell, ahogy szexel mással. 24/F
2021. jan. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk így indult a 3asozás :)
2021. jan. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Hát én nem akarnám nézni, nem tudom hogy mit történe, rossz lenne, nem is akarok belegondolni
2021. jan. 11. 14:47
 27/44 anonim ***** válasza:
97%
Akkor ezek szerint az lenne a méltó büntetés 🤔
2021. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
98%

Bár szerintem a kérdezö troll, de azért válaszolok:

Nem lesztek kvittek. Egy monogám kapcsolat épül néhány szabályra. Az egyik az, hogy csak egymással szexeltek. Minden kapcsolat alapja a bizalom: betartjuk a szabályokat.

Te nem tartottad be a szabályokat. Megszünt a bizalom feléd. Miböl gondolod, hogy ezt a bizalmat úgy tudod visszaállítani, ha ö is lefekszik valaki mással? Ennek semmi értelme.


Csak hogy jobban érthetö legyen, cseréld ki a sztoriban a szexet mondjuk egy pofonra.

Egy kapcsolat, ahol a férfi megpofozza a nöt, nem lesz attól jobb, hogy a nö visszaüt.


Nem azt mondom, hogy nem lehet megmenteni a kapcsolatotokat, de biztosan nem ez a módja.

2021. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
94%
Az a baj, hogy te nem a megcsalást bánod, hanem azt, hogy lebuktál. Innentől te csak egy krva vagy, akinek kell egy biztos pont.
2021. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
97%
Es mi lesz a garancia, hogy fél vagy 1 év múlva nem fogod újra megkivanni a sexet egy másik pasival? Ha már most is így állsz hozzá, hogy ez nem olyan nagy dolog. Remélem a pasidnak esze lesz és valószínűleg szakít veled. Ami még téged illet ha szingli leszel használd ki a szingli életét arra hogy kieled a vágyaidat, lefekszel azzal akit megkivansz és majd pár év múlva már végre meg tudsz állapodni egy pasi mellett.
2021. jan. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!