Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha megcsaltam a pasim és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsaltam a pasim és lebuktam, az jó, ha én is megengedek neki pár megcsalást?

Figyelt kérdés
Akkor kvittek lennék.

2021. jan. 11. 13:25
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
97%
Nem az a legnagyobb baj, h félrementél, hane az, ahogy beszélsz róla. Te az a típus vagy, aki máskor is megteszi majd. Én nem akarnálak már.
2021. jan. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
89%

En az ö helyébe felajánlanám hogy valamelyik szexi barátnöddel csináljunk egy édes hármast,és hülyére dugnálak mind a kettötöket.

Akkor kvittek lennénk:D

2021. jan. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:
94%

Csak azért akarja vissza a volt pasiját mivel az jobban meg tudta farkalni.

Itt az előző kérdése:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2021. jan. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:
97%

Aztabüdös...

Hol is kezdjem..

Így elolvasva mindkét kérdést nagyjából értem

Tehát megcsaltad a párod egy “izmosabb, jobb” palival, aki sajna nem tudott kielégíteni (ellentétben a pároddal aki mindenben jó “csak lehetne jobb”) és miután “rendszeresen megcsaltad”( ha nem volt vele jó amúgy miért, de mindegy) lebuktál telefonálás közben. A párod szakítani akar, te meg ki akarsz békülni

A rendszeres megcsalással már úgy megaláztad azt a férfit, aki szeretett és mindent megtett érted, hogyha nem dob ki téged én odamegyek és beszélek a fejével...

Ez az “olaszbanyaralás” is mindent elmond, kifizették (mert a pároddal meg a szeretőddel is megcsináltad ugyan azt) a szállást, a repülőjegyet, meg mindent, de te vittél költőpénzt (hűtőmágnesre, esetleg fagyi). Meg hát a “pénz nem számít”, de úgy látom nálad igenis számít...

Az meg semmilyen esetben sem mentség, hogy a pasi “sármos”. Ráadásul többször is lefeküdtél vele, ami közel sem csak egy hiba, véletlen botlás, “megkívántad a szexet”.

Ha valami nem tetszik meg kell beszélni, nem félrelépni, vagy szakítani és továbbállni, de a megcsalás nem opció. Ezzel kapcsolatban az autós hasonlat a másik kérdésnél is elég sok mindenre választ ad...

A legszomorúbb az egészben, hogy te nem is azt bánod, hogy megcsaltad, hanem azt, hogy lebuktál és nincs aki kielégítene.

Te eszköznek használod a férfiakat, olyanoknak akik azért vannak, hogy ellássanak és kielégítsenek. Nem törődsz az érzelmeikkel, autóhoz hasonlítod őket, hogy minek dobjam ki a régit ha lehet kettő? Önző vagy, és azzal semmit nem mentesz ezen, ha azt mondod önző vagy. Attól nem leszel jobb se emberileg se sehogy (sőt rosszabb leszel), hogy váltasz sutyiban a “jobbra”, mert attól “jobb ember leszel”.


Nem mellesleg a megcsalást CSAK 1-2 kivételtől eltekintve nem szabad megbocsájtani, úgy ki kellene vágni téged is az utcára, hogy csak úgy nyekkenjél.


A történet alapján egy olyan sunyi, ostoba, kihasználó, proli pitsa vagy, hogy ilyet nem lehet látni minden nap.

A legjobban pedig csóró párodat sajnálom, aki megissza a levét mindennek.

Ép megoldás: a pasid kivág téged az utcára


Esetleg kompromisszum lehet hogy megszámolod szépen hányszor csaltad meg. Ha ez meg van szorozd meg 2-vel (ha túl nagy az eredmény, használhatsz számológépet is) és annyiszor fog megdugni egy nőt az orrod előtt a csávó, mert mint írtad ezt a te önzőséged nem bírná, ezért ez így tökéletes. A hármas azért nem jó, mert még valamennyire ez a hülye pitsa még élvezni is tudná.

És akkor kvittek lesztek. De ez ugye már nem egy normális kapcsolat lenne, ezért nem túl értelmes és nem is túl valószínű megoldás.

Megoldás lehet ha nyílt kapcsolatot keresel, de mint írtad neked a mással dugás csak addig jó, amíg te vagy aki csinálja.

Végezetül meg remélem, hogy ezt a jó tettedet az élettől úgy kapod vissza, hogy soha nem találsz magadnak olyan férfit, aki kielégítene.

2021. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!