Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért rossz a szex azzal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rossz a szex azzal a sráccal, akivel rendszeresen megcsaltam a pasim?

Figyelt kérdés
A srác mindig hamar elment, az elmúlt három évben rendszeresen próbálkoztam vele, a második karantén alatt csak háromszor-négyszer. A pasim múlt héten lebuktatott, mert hamarabb ért haza és én éppen a sráccal beszéltem telefonon. Most kidobott, pedig csak vele volt behatolással orgazmusom, soha előtte senkivel. Azt gondolom vissza akarom kapni őt. Mielőtt valaki elítelne a srác elégé sármos, ellenálhatatlan, de az ágyban nem annyira jó, nekem legalábbis nem volt jó. Ezzen lehet változtatni?

2021. jan. 11. 09:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne már ha lenne suli, mert ez a digitális oktatás netto zsákutca. Az összes 70 IQ alatti hülyegyerek ide írogatja ki a gyenge kamukérdéseit.
2021. jan. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:
Én suliba utoljára 20 évesen jártam annak már 7 éve, a pasim és a srác is lediplomazott már.
2021. jan. 11. 10:02
 3/63 anonim ***** válasza:
88%
Keresel egy harmadikat, aki az ágyban is jó és lelkileg is megadja, amire vágysz.
2021. jan. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
100%
Persze... Hogyne. Ennyire mélyen ostoba nem lehetsz...
2021. jan. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
A pasim mindenre jó, csak azt gondoltam, akik sármosabb az jobb lesz, de tévedtem, ha nem tudok rajta változtatni
2021. jan. 11. 10:08
 6/63 A kérdező kommentje:
Mi ezen az ostobaság?
2021. jan. 11. 10:08
 7/63 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak a megcsalás izgatott fel. Ha nincs kit, akkor már nem olyan.
2021. jan. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt tényleg megérdemelted. Karma.
2021. jan. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez így van, akkor gondolkozzál előre (ha ez opció), mielőtt hülyeséget csinálsz

Tényleg nem lehet valami sok eszed, a pasid mindenre jó, akkor miért csalod meg? Most már sírhatsz, hogy nincs aki kielégítsen, elcseszted azzal, akinek sikerült. Komolyan, néhányan hogy lehetnek ilyen ostobák?

2021. jan. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:
Tudjátok az emberek minden azt szeretnék, hogy jobb legyen mindig próbálkoznak. Így jutnak előre. Sármosabb meg izmosabb volt a srác, nem gondoltam, hogy annyira rossz lesz a pasimnál az ágyban. Mindkettő okos, rendes munkája van. Ezekben térnek el.
2021. jan. 11. 10:27
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!