Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetséges megerőszakol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges megerőszakolni valakit?

Figyelt kérdés

Folyton hallani a médiában, hogy valakit megerőszakoltak.


Nem tudom elképzelni, hogy ez hogy lehetséges, ha a nő védekezik.


A barátnőmmel kölcsönös szeretetben is odafigyelésre van szükség, hogy elég nedves legyen és utána még be is kell találni a lyukba.


Volt olyan barátnőm, aki nem tudott rendesen nedvesedni, onnan tudom, hogy szárazon szörnyű a szex. Na most ha valakit megtámadnak, garantáltan nem lesz felizgult állapotban, akkor szárazon még egy kisujj se fér bele. Akkor a férfi, aki erőszak tevő, hogyan tudja élvezni a szexet? Vagy egy üveg sikositoval járkál? Egyáltalán hogyan találja el a lyukat és hogy tudja betenni? Ezer meg egy kérdésem merül fel, egyszerűen nem tudom elképzelni egy ilyennek a lefolyását. Mennyi ideig tart általában? Hogy nem csúszik ki a penisz egy rángatózó nőből? Miért nem lankad le az erőszaktevő pénisze a stressztől?


Van valaki, aki ezeket el tudná nekem magyarázni? Csak szeretném érteni.


Köszönöm.


2021. jan. 12. 01:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
88%
Ezt én sem tudom elképzelni férfiként, hogy ilyen helyzetben álljon a farkam keményen, szerintem ezt tenyleg csak olyan tudja megcsinálni, aki erre izgul.
2021. jan. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írta senki, de elég gyakori, hogy egy buliban beletesznek valami "jót" az italába, aztán már nem igazán tud védekezni...
2021. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
86%

Férfiként én is arra izgulok, hogy a csaj akar engem, szóval, a kedvem is elmenne olyantól, aki még el is tolna magától, meg ellenkezne.


De aki meg arra izgul, hogy szadizik a másikkal, arra áll fel neki. Annyi beteg perverzió van, hogy ez is simán elfér az olyanok között, mint amikor valaki a halottakra izgul vagy a testi fogyatékosságokra...

2021. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!