Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erotikus masszázs, milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus masszázs, milyen volt számodra? Hol találtál masszőrt?

Figyelt kérdés

Milyen tapasztalatod volt? Kérlek írjatok nemet is.

Hol találtál masszőrt? Akik kiírják azok általában rosszlányokon vannak fent, ezekhez én paráznák menni, megnyugtatóbb az, ha egy szalonba megyek be és nem egy olyanhoz, akinek stricije van és lakásra.

Érdemes megkérdezni egy masszőrt, ahol nincsen az erotikus rész feltüntetve és nincsen kiírva sem, hogy nem vállal ilyet?

Milyen árban van? Neked megérte?

jan. 13. 07:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne parázz a rosszlányokos masszőröktől, én is olyanokhoz járok. Olyat válassz, aki képzett és sok jó értékelése van.

A normál masszázs szalonokban nem vállalnak levezetést.

jan. 13. 09:16
 2/2 Mókuskirályfi válasza:
Igen, a rosszlányokon is van szalon. Legalábbis,ha többen,ugyanazt a címet írják,az szerintem szalon. Egyébként, vannak olyanok,akiket,lehet házhoz is kérni. Ettől még lehet stricije. Az értékelések,valamennyi támpontot adnak,de lehetnek -részben- kamuk is. A normál szalonban,valóban nincs levezetés. Az árak változóak. A fél óra,lehet 10 alatt. Az óra,felette,de a 25 sem olyan ritka.
jan. 13. 10:23

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!