Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erotikus masszázs, milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus masszázs, milyen volt számodra? Hol találtál masszőrt?

Figyelt kérdés

Milyen tapasztalatod volt? Kérlek írjatok nemet is.


Hol találtál masszőrt? Akik kiírják azok általában rosszlányokon vannak fent, ezekhez én paráznák menni, megnyugtatóbb az, ha egy szalonba megyek be és nem egy olyanhoz, akinek stricije van és lakásra.


Érdemes megkérdezni egy masszőrt, ahol nincsen az erotikus rész feltüntetve és nincsen kiírva sem, hogy nem vállal ilyet?


Milyen árban van? Neked megérte?


2021. jan. 13. 07:57
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Ne parázz a rosszlányokos masszőröktől, én is olyanokhoz járok. Olyat válassz, aki képzett és sok jó értékelése van.

A normál masszázs szalonokban nem vállalnak levezetést.

2021. jan. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen, a rosszlányokon is van szalon. Legalábbis,ha többen,ugyanazt a címet írják,az szerintem szalon. Egyébként, vannak olyanok,akiket,lehet házhoz is kérni. Ettől még lehet stricije. Az értékelések,valamennyi támpontot adnak,de lehetnek -részben- kamuk is. A normál szalonban,valóban nincs levezetés. Az árak változóak. A fél óra,lehet 10 alatt. Az óra,felette,de a 25 sem olyan ritka.
2021. jan. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rosszlányokon kerestem

A lány akihez szoktam járni, egy szalonban dolgozik, de maga a szalon nincs fent sehol (tehát nem olyan, mint a happymassage vagy a massagehouse, akiknek külön weboldaluk is van) a neten. Öt lány dolgozik ott, a diszkrécióra nagyon odafigyelnek, és a lány akihez járok, nagyon ügyes.

Egy óra 18k, (ami meglepően kevés mert mindenhol 20-nál indul), a másfél viszont 28, de mivel mindenhol 25 a minimum, ez annyira nem meglepő. Nekem nagyon megéri, főleg hogy most tudok dolgozni a suli mellett, így a következő pár hónapban szerintem havi 2x el tudok járni, válozó hogy épp 60 vagy 90 percre, helyzettől függ. 18/F

2021. ápr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Uotlsó válaszoló vagyok

Maga a szalon ahova járok, egy lakás, de abszolút úgy van kialakítva, mintha egy szalon lenne. Attól nem kell tartani, hogy a strici bántani fog. EGyrészt azért, mert stricijük leginkább az útszélieknek, illetve a vidéki lakásosoknak van (persze előfordul Pesten is), másrészt pedig ahhoz nagyon sok dolgok el kell rontanod, hogy a "verőembernek" akcióba kelljen lépnie. Ahova én járok, ott nem tudom van e bárki más a lányokon kívül, de ha lenne véletlen, akkor sem kell mitől tartani :DD

2021. ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elrontás alatt értem például az erőszakoskodást (tehát mikor monjduk a masszőz csajjal erőszakosan szexelni akarsz akik nem vállalnak aktust ugye), vagy ha drogos/ittas állapotban érkezel be, de ez nem sokakkal fordul elő.
2021. ápr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*aki
2021. ápr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mitől jobb neked, mintha egy olyanhoz mennél, akivel szex is lehetne?
2021. ápr. 26. 14:40
 8/8 anonim ***** válasza:

7! A kérdésed abszolút jogos, és jó.

Mindent összevetve ott kezdődika dolog, hogy az én életemből eddig kimaradtak a lányok. Ez adódik abból is, hogy nincs igazán sok barátom (tehát önmagában lány barátaim sem), nem vagyok az a bulizós típus, no meg a nőkkel szemben is vannak gátlásaim. Így történt meg az, hogy 18 évesen ott álltam NULLA tapasztalattal. Én azt gondolom, hogy így hülyeség lett volna egyből szexpartnerhez menni. Úgy vagyok vele, hogy lassan, türelmesen, fokozatosan kell haladni. Majd később, ha tapasztaltabb leszek, szerintem őket is meg fogom látogatni, de egyelőre annak a masszőr csajszinak a segítségével akarok még több tapasztalatot gyűjteni és még többet fejlődni, akihez most járok.

ezen kívül pedig számomra valahogy a massőzök többsége sokkal szimpatikusabb volt, mint a szexpartnerek, és nekem jelenleg kényelmesebb úgy eltölteni 90 percet, hogy kapok egy nagyon ellazító masszázst a program első felében, majd a második felében egy olyan kényeztetést, ahol a lány igénybe veszi a melleit, száját, kezét, és próbáljuk ketten együtt elnyújtani a végletekig az orgazmust. Ez az első alkalommal nem sikerült, mert egy órára mentem csak és a végén sietni kellett, tehát kvázi minden erőmmel azon voltam hogy valahogy elélvezzek, legutóbb viszont mivel több időre mentem, nem kellett rohanni. Elképesztő élmény volt.

2021. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!