Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Női orgazmus hogyan? Nemrég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női orgazmus hogyan? Nemrég volt az első szexem

Figyelt kérdés

Decemberben vesztettem el, nagyon szeretem a szexet a párommal, ő mindig elmegy, én pedig nekem még nem sikerült. Ennek ellenére is élvezem az együttlétet. Őszintén szólva nem igazán nyúlok magamhoz, nem tapasztaltam ki nekem mi a megfelelő. Nem is igazán vágyok rá hogy magamhoz nyúljak, így hogy elkezdtem szexelni, akkor se. Valahogy ez a magamhoz nyúlás nem vonz, kivéve ha már nagyon kívánom. Pedig rengetegszer én kezdeményezek, nagyon vigyáz rám a barátom, mindig kísérletezünk mi a jó nekem (Gyógyszert szedek, tehát nem gumiban csináljuk az aktust)

Nektek mennyi idő volt mire életetekben először lett? A női orgazmusnak minden aktusnál kellene lennie?

Nyalásnál sokszor remeg a lábam és érzem hogy iszonyat jó, de orgazmusig nem jutunk (egyébként nem zavar)

Idő kérdése lenne? Mert enélkül is jó nekem, de érdekelne ez az érzés is

Az mennyire jó ötlet lehet hogy az elején előjáték nyalás, egy ideig mozog bennem, majd megint nyalás? Ezen gondolkodtam, hogy lehet ez dobna rajta

(A nyalás ujjazás kombó ami eddig a leginkább bevált

Illetve ti mit éreztek közben?

Nekem sokszor olyan, mintha pisilnem kellene:D


Bocsánat ha tapasztalant kérdezek, de tényleg érdekel

(üzenetet nem kérek!)

20/L



2021. jan. 14. 14:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A szexuális élet legnagyobb gátjai tudnak lenni a szorongás, a gátlások, meg a túl nagy elvárások.

Ha neked jó így akkor élvezd ahogy van, ha meg nem jó akkor tegyélj érte, hogy jobb legyen: maszturbálj, sportolj, mondd a barátodnak mi esik jól.

Amúgy igen, az én lábaim nem nagyon működnek mikor orgazmusom van, de én nem tudom mihez hasonlítani az érzést.

2021. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Szia! Én kb 6 hónapja vesztettem el. 10 hónapja vagyunk együtt. Nálunk is(és még szerintem sokaknál) nehézkesen ment az én részem. A barátom nagyon sokat próbálkozott és 5 hónap után sikerült először. Egymáshoz kell szokni. Ugyan ez volt nálam is, hogy attól még, hogy nem mentem el, élveztem az aktust.Probalkozzatok sokat. Én szex után könnyen el tudok menni ujjal és nyelvvel.
2021. jan. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!