Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha egy éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy éve vagyunk együtt a párommal, és még soha nem látta a mellem, de nagyon szeretné?

Figyelt kérdés
Csúnyák a melleim, van egy genetikai bőrbetegségem ami miatt a mellkasom és környéke tele van piros foltokkal, a vállamtól a köldökömig váltakozó sűrűségben, de mindenhol vannak. A mellem a legrosszabb, én nagyon csúnyának tartom. Ezek nem olyanok mint egy kiütés hanem csak bőrelszíneződés, nagyon érzékeny a cicim, és imádom ha valaki simogatja, de csak ruhán keresztül hagytam eddig mindenkinek. A párom az első aki, bár csak sötétben, de tapizhatta a cicijeim. Szexnél, vagy eltakarom vagy sötétben csináljuk, de a párom szeretné már látni őket (NAGYON), én pedig félek hogy lerombolom az illúzióit amik a tapizás miatt alakult ki. Mit gondoltok? 26N

2021. jan. 15. 00:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%
Na ez egy kapcsolat, 26 évesen... Ez az illúzióromboló, hogy egy év alatt nem mutattál meg neki semmit.
2021. jan. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
79%
Szóval, nem Ő az igazi...
2021. jan. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%
Ha szerinted nem ő az igazi, mert csak az láthatja, miért vagy vele?
2021. jan. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nem, úgy érzem ő az igazi, csak nehezebb ezt levetkőzni mint gondoltam, már próbálkoztam nagyon is sokszor. Például ő az első

férfi aki hozzáérhet meztelenül, és ez nekem nagy szó.

2021. jan. 15. 08:39
 15/20 anonim ***** válasza:
85%

Jesszus!

Na ha a pasidnak ilyen jellegű problémája lesz, akkor fog majd félremenni amikor terhes leszel, vagy felszedsz egy kis felesleget.

Olvasom, hogy fiatal vagy, de ne legyél már dedós!

Ha valakinek kellesz akkor ugy kellesz ahogy vagy, a hülyeségeiddel, a testi adottságaiddal együtt! Akkor is ha hiányzik az egyik lábad!

2021. jan. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne a gyk közönségétől, hanem egy pszichológustól kérj segítséget.
2021. jan. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%

Ha már ilyen sok válasz érkezett, küldj róla képet az arcod nélkül. Úgy sem ismerünk.

Így csak találgatunk ha nem látjuk miről van szó.

2021. jan. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Tudjuk, hogy nehéz, de próbáld meg ne problémaként, hátrányként felfogni testi adottságod. Ahogy a nevében is benne van, ez egy adottság. Kaptad. Nem tudsz tenni ellene.

A párod szeret. Úgy érzed, ő az igazi. Az igaziban megbízunk. Az igazi elfogad. Az igazit szép lassan bevezetjük életünk minden titkába. Ő már egy éve kitartóan vár, tiszteletben tartja a félelmed. Nyilván az is nagy eredmény, hogy az érintésig eljutottatok, de lassan ideje továbblépni. Nyilván nem kötelezően előírt dolog, hogy márpedig ma, péntek este 22:00-kor köteles vagy megmutatni neki a melleid, de azt is tudod, hogy előbb-utóbb úgyis látni fog. Mert nem élhetitek le az életeteket így, ezt te is belátod. Ne félj tőle, a helyzettől és önmagadtól. Biztos vagyok benne, hogy ő szeret és elfogad téged úgy, ahogy vagy. Erre az elmúlt egy év a bizonyíték. Hát akkor csak megérdemel a kapcsolatotok ennyit, hogy egy újabb falat ledöntsetek, nem?

Dehogynem! ;)

Nyugi, nem lesz semmi baj. Nem úgy kell ezt előadni, hogy akkor te most nagy vagányan levetkőzöl előtte, teljes megvilágításban. Csak hagyd, hogy ő felfedezzen téged magának. ;)

2021. jan. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
már ott nagyon sok az illúzió, hogy Az Igazi.
2021. jan. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Tudom, hogy miről beszélsz, átérzem a problémádat, én is hasonlóképpen rettenet szégyenlős vagyok a melleimre, a stríák és az alakjuk miatt és pár hétig csak melltartóban voltam hajlandó szeretkezni az első barátommal. Aztán egyszer csak fogtam magam és levettem, gondolván úgy, hogy ha a páromnak nem tetszik majd és emiatt eldob akkor bizony szar van a palacsintában. Képzeld el, hogy nagyon kivirult az arca és mosolygott, hogy hogy lehetek ennyire hülye, hogy rejtegettem őket, mert 1. kifejezetten tetszik neki, 2. egyedinek tartja és fel is izgatja a kis 'szépséghiba'. Azóta már sajnos nem vagyunk együtt és a szégyenlősségem is megmarad egy ideig egy új kapcsolatban, de már kb. a 2-3 alkalom után lekerül a melltartó és pozitív a fogadtatás


Ezzel az egésszel csak annyit szeretnék mondani, hogy nagyon korekt vagy, hogy ezzel 'óvni' akarod a párodat és fel is készíted, hogy nálad mi a hiba, de hidd el, hogy ha igazán szeret (márpedig egy év kapcsolat után erre nagy esély van) akkor egyáltalán nem fogja zavarni, sőt, nagyon, de nagyon jól fog neki esni, ha felvállalod magad előtte, úgyhogy bátorítalak, hogy legyél önmagad! :)


23 L

2021. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!