Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kezdjek ezzel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

Tágabb baráti körömben van egy pasi akinek irtó jó kisugárzása van de ezt eleinte nem vettem észre mikor a közelemben beszélgetett akkor tűnt fel. Később velem is elkezdett beszélgetni a filmek a közös a téma meg a sport. Azóta azon kaptam magam hogy szoktam nézegetni. Amikor kisebb szülinapi összeülés volt akkor ő mellettem ült a keze ott volt közvetlenül az enyém mellett és éreztem melegséget a teste felől. Nagyon jó érzés volt bizseregtem teljesen. Figyeltem és láttam hogy oldalról ő is rámnéz néha. Egyelőre csak olyan haveri szinten vagyunk érdemes lenne valamit lépnem? Egyáltalán mi volt nálam?



19/L



2021. jan. 15. 01:00
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Biztos tüzelsz
2021. jan. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Gyere vele össze. Ez elég egyszerű kérdés. Aztán dugtok. És van kapcsolatod. Ennyi.
2021. jan. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!