Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit kezdjek ezzel a sráccal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a sráccal?

Figyelt kérdés

Szóval... Jött egy srác hozzánk pár hete. A mi irodánkba, mert az elődje lelépett a cégtől.

És... Én teljesen odavagyok érte. :D

Sokkal tapasztaltabb volt látszólag, azt hittük, mindent rendben tart. Hát nem... xD

Akiről szó van, ő még huszonéves (én egy szűk öt évvel idősebb vagyok nála), tavaly végzett ember. Mármost... Hát először is beláttuk, hogy az elődje a sáros lába nyomába nem ér neki. xD

Olyan rend lett az eddig még igen rövid igazgatósága alatt, amilyen nincs senki más alatt.

Minden nap korábban jön be, hogy több dolgot meg tudjon csinálni, alaposabb munkát végezzen, tudjon nekünk segíteni.


Ennyit talán a munkájáról.

Úgy emberileg igazi mérgezett egér, nem bír megülni a popsiján. xD

Ilyen borzasztó melegben gyalog jön be az öt kilométerrel távolabb levő házából. xDDD

Szerintem kényszeresen iszik, mert majdnem egy zsugor ásványvizet megiszik a nap folyamán. :DDD

Ami mondjuk furább, hogy annak ellenére, hogy 5 percre sem képes leülni és megállás nélkül vizet iszik, a homlokát még gyöngyözni se láttam. :D


Nagyon kedves ember. :)

Minden reggel kész kávéval/teával/üdítővel vár minket és hoz mindegyikőnknek reggelit, amit ő készített személyre szabva. :)

A legédesebb, mikor hozunk neki sütit. :D

Elég édesszájú, szóval sütivel sok dologra rá lehet venni. Pl.: "Üljél már le, mi fáradunk el abban, ahogy járkálsz egész nap fel-alá!" :DDD

Arról még nem volt szó, hogy meleg lenne, de... :DDD

1) a FB-ja szerint az. :D

2) ha ő a magatartásával nem meleg, akkor nem létezik meleg ember. :DDD

Egyszer ketten voltunk úgy értem be, hogy csak ő volt bent és majd kiugrott a szívem a helyéről, mire fellépcsőztem. :D

És mikor kérdeztem, hogy szeretné-e hallani a szívem, azonnal hozzám bújt. :)


Ami még tisztelendő benne, hogy a dolgozókkal is végtelenül korrekt.

Múltkor pl. egy részlegvezetőt osztott le, hogy ha még egyszer megtudja, hogy ilyen ocsmány módon beszél dolgozóval, úgy fog repülni tőlünk, mint a huzat. És teljesen igaza volt.

Rágatott is ki embert, mert a dolgozókat gyakorlatilag kínozta, mikor a majd' 32 fokos termelésben nem engedte ki őket a jogszabályoknak megfelelően.

Szóval tud ő határozott, kemény és szigorú is lenni, csak tudja, mikor van hozzá a megfelelő idő. :)

Mikor munkáról van szó, akkor teljesen más.

Tényleg szívesen csinálja, a negatívumaival együtt szereti. Mikor már nekünk a hajunk égnek áll, ő csak mosolyog, vesz egy mély levegőt és csinálja. :)

(Nagyon édesen sóhajtozik. xD)

Az termelőmunkát végző kollégák tényleg imába foglalják a nevét, szívügye, hogy egyenlő félként bánjanak velük.

Egy hét alatt elérte, hogy a kiskirálykodó vezetők féljenek tőle.

Akik tisztességesek és emberként bánnak a munkatársakkal, azok meg rejtélyes módon olyan véleményen vannak, hogy végre egy értelmes ember is került a vezetőségbe, aki partner a tisztességes munkában és nem a hatalommániáját éli ki máson. :D

Amúgy tényleg nem, soha nem nyúl ahhoz az érvhez, hogy neki nagyobb szava van, mert vezető. Ha valaki észérvekkel ellentmond neki, akkor elnézést kér és akkor úgy megy tovább.


Szóval... Én annyira imádooom. :D

Olyan kis édeees. :D

A telefonján pl. olyan háttérképe van, amin egy plüsst ölelgetve alszik. :)))

Igen, amit még tudni kell, hogy ha leül, akkor nagyon gyorsan elalszik. :DDD

És olyankor szólni kell neki, ő meg próbál meggyőzni minket, hogy csak elgondolkodott valamin. :DDD


És... Azért nem merek kezdeményezni, mert nem akarom felzaklatni. Olyan kis édes, mikor kicsit megnyugszik a nap végén, nem akarom, hogy stresszeljen emiatt.

Elég hülye érv, tudom. De olyan, mint egy virág, amihez nem mer az ember hozzáérni, mert olyan kis törékeny. Ő is az, fizikailag is, lelkileg is labilis kicsit. :)


2017. aug. 4. 22:46
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Egy pár hét alatt*
2017. aug. 4. 22:47
 2/20 anonim ***** válasza:
6%
Szószátyár.
2017. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
4%
Cumizd le es annyi
2017. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Én végig olvastam szerintem aranyos
2017. aug. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nagyon megérné kezdeményezni nála:) sok sikert
2017. aug. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Az írásosból sugárzik, hogy teljesen odavagy érte, kezdeményezz nála! Én szurkolok! Kevés embernek van ilyen jó lehetősége a szerelemre. :D
2017. aug. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Fatertől is kértem tanácsot: "Te... Ha én meleg lennék, már akkor ráhajtottam volna, mikor még nem is ismerem. Úgy beszélsz róla, mintha legalább Isten lenne, hajrá!" :DDDD
2017. aug. 5. 09:14
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Wow, apád jófej. :D

Tényleg nagyon aranyos hogy ilyen lelkesen írsz róla, szurkolok nektek!

2017. aug. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Wáááá :3
2017. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ma áthívtam magamhoz nézni valami filmet. :D

Azt hittem, legalább erre a cirka 10 kilométeres útra már hagyja, hogy kihozzam. Tévedtem, lábbusszal jött. :D

Ennek a srácnak nincs lábszaga. Mármint konkrétan. :D

A zoknija is rémcuki volt :)))

És néztünk egy természetfilmet. :)

Polipokról, DVD-ről. xD

Megtudtam, hogy szereti a polipokat. :D

Nem tudom, hogy lehet valaki ilyen édes. :D

Az akváriumomnál majd' elélvezett, két órán keresztül beszélgettünk a halakról. :D

Mikor bejött, most én hallgattam meg a szívét. :D

10 kilométer gyors séta után + 8 emeletnyi lépcsőzés után alig vert gyorsabban az átlagosnál. :D

Jó kondiban van, az tuti. xD

Ma eszméltem rá, milyen picike. :D

37-es cipőcskéje van. :DDD

És elhívtam randira. :)

2017. aug. 5. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!