Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sperma mennyiaeg kulonbseg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sperma mennyiaeg kulonbseg?

Figyelt kérdés

2 ferfival voltam eddig egyutt, mindketto tartos kapcsolat volt.


Mind a ketto sportolt, edzett, kb ugyanakkorak is magassagra stb.

Az elso baratomnak elvezeskor 1-3 spricc jott, amik nem voltak nagyok, aztan max meg folyt ki valamennyi.


Mostani baratom viszont mindig nagyokat elvez, sokkal intenzivebbek a spriccek is.


Mitol lehet ekkora kulonbseg?

Azt mondta, neki mindig ilyen sok szokott jonni, mindig ilyen nagyokat lovell ki.


Genetika, eletmod, vagy mi az oka?


2021. jan. 15. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Folyadékfogyasztás, mennyit masztizik, az izgalom mértéke, életkor, életmód. Ezek mind befolyásolhatják.
2021. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Az egyes mindent elmondott.
2021. jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Genetika is számit ám sokat... párin jopár pasival volt elottem de egyiknek sem volr messze annyi spermája mitn nekem...
2021. jan. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
Régebben nekem sem volt annyira sok spermám, inkább kevés. De az utóbbi időben sokat maszturbálok, és észrevettem, hogy mostmár akkor is sok sperma jön, ha gyorsan kiverem. Egyszerűen elkezdtem többet termelni, a testem mintha reagált volna arra, hogy sokszor van orgazmusom.
2021. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
70%-ig genetikától függ, 20% izgalmi szint, 10% életkor szerintem. A folyadékbevitel is befolyásolhatja, de az szerintem csak extrém körülmények között (azaz csak akkor csökken az ondó mennyisége, ha valaki ki van száradva).
2021. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az #5 jól tudja.

Az ondó mennyiségének kb a felét a prosztata váladéka teszi ki. Ez a folyadék híg, áttetsző, és a nemi izgatás alatt termelődik. Ha tovább tart, akkor több lesz. A másik fele az ondóhólyagban keletkezik, és az a folyadék fehér, sűrű, szinte nem is folyik (legalábbis az első percekben). Ha a prosztataváladék sok, akkor hígítja az ondót, spriccelni fog. Ez befolyásolja az egyéni tulajdonságot, tudniillik, hogy van, aki általában spriccel, és van, akimek csak kifolyik.

2021. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)
2021. jan. 15. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!