Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még esélyem szerelemből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem szerelemből elveszíteni a szüzességemet? 24/N

Figyelt kérdés
Az elmúlt 10 év azzal telt, hogy nem tetszettem azoknak, akik nekem. Megdugni már sokan szerettek volna, de én kapcsolatot akartam. Viszont ebben az állapotban kapcsolatot kialakítani nagyon nehéz az izgulas miatt, a megdugatásra meg képtelen vagyok, már nagyon sokszor elterveztem, hogy belemegyek, de egyszerűen nem megy. Ez így eléggé 22-es csapdája.

2021. jan. 15. 20:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem teljesen lényegtelen, hogy szűz vagy-e. Az a baj, hogy minél többet vársz, annál rosszabb lesz később mert most még várod a csodát és amikor megtörténik akár többször is, akkor majd azt fogod mondogatni, hogy "erre vártam ennyit?". Teljesen feleslegesen. Ezt férfiként mondom... 21 éves koromig kisfiú voltam és vártam a csodát meg hogy majd én is szerelmemmel veszítem el stb.. aztán volt két szerelmem és egyiket se' mertem megdugni mert azt hittem, hogy utána nem fognak majd szeretni. Aztán pont ezért hagytak el :D


Szóval szerintem emiatt abszolút ne stresszeld magad. Elméletileg felnőtt, érett nő/lány vagy, mégcsak nem is kislány akinek ez olyan nagy traumát okozna. Gondolom 1000x utánanéztél és olvastál, tisztában vagy vele, hogy benne van a pakliban, hogy az első vagy az első néhány alkalom esetleg nem lesz olyan jó, mint később. Persze ez nem törvényszerű. Félsz egyébként az első szextől vagy mi lehet az oka annak, hogy eddig halogattad? Mondanám, hogy szívesen segítek de itt már szerintem többen is írták^^ Az általad leírt elképzelésbe amúgy sem passzolnék 100%-ban. De azért szeretlek ;)

2021. jan. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 StevenUp ***** válasza:
48%

Engem érdekelne a részletei is a témának.

Mármint értem én hogy szerelem meg ilyesmi, de az emberi része zavaros nekem kicsit.

Azért 24 évesen egész takaros nő lehetsz külsőleg.

De a belső érték az ok-okozat eléggé kusza folt benned

2021. jan. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem ne várj többet. Ha van valaki, aki szimpi valamennyire, azzal feküdj le.

Nagyon igaz, hogy az első nem feltétlenül jó. Sőt.

amúgy meg tök felejtős az első alkalom sokaknak. Évekkel később visszagondolva rá totál lényegtelennek tűnik, és az ember nem is érti, hogy mire fel izgult annyira vagy tartogatta sokáig.

2021. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
6%
Különben sem a kúrás a lényegi dolog, hanem az orális örömök. A nőknél. Az első talán még a második is kicsit fájni fog, utána meg alig érzel belőle valamit, csak azt érzed, hogy pumpálnak. A hüvelyben nincs sok idegvégződés.
2021. jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
23%

Nekem az a véleményem, hogy a szerelem akkor teljes, ha a szex is jó. Amikor elveszettem a szüzességem, vonzalmat, vágyat, bizalmat éreztem, és kedveltem nyilván az illetőt, fogjuk rá, hogy szerettem. De olyan igazi szerelmet azután éreztem, hogy testileg is egymásra hangolódtunk, mert ezen igenis sok múlik. Szerintem így teljes a kép.

És egyet értek egy előttem szólóval, halogatod, csalódás lesz, hogy erre pazaroltál 10 évet. Valószínűleg nem az első lesz a legvarázslatosabb, hanem amikor már belejössz. Valahol el kell kezdeni.

2021. jan. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
36%

Van persze. Nyitottság nagyon fontos.

Nem tudom milyen elvárásaid vannak, de ha magasak, akkor akár lejjebb is veheted. Instagrammon az üzeneteket nézd meg és válaszolj rájuk, ha értelmes.

2021. jan. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
12%
Add el. egyesek egy ház árát kifizetni készek érte.
2021. jan. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
88%
Van esélyed, de ha izgulsz miatta, szerintem jobb, ha valaki olyannal teszed aki szimpatikus és akiben megbízol, de kapcsolatot nem akarsz tőle feltétlenül. Akkor talán nem fogsz annyit gondolkodni rajta, hogy uh milyen lesz/milyen leszek stb.
2021. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem jobban jársz egy férfi prostival. Instás seggnyalóknak ne válaszolj. Deviánsak. Nagyon sok férfinek félresiklott a szexualitása, ezért érdemesebb lenne egy hivatásoshoz fordulnod, hogy jó élményként maradjon meg az első.
2021. jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ne add el, de az való igaz, hogy elképesztő, mit ki nem fizetnek egyesek valamiért.

Nem tudom, kinek rémlik Belle Delphine, a cuki animecsajnak beöltöző, félreérthető helyzetekben pózoló nő. Az egy dolog, hogy képes volt eladni a saját fürdővizét is, de a legtöbbet akkor kapta, amikor valaki arra kérte, hogy öltözzön be egy bizonyos jelmezbe, és feküdjön egy megadott pózban valameddig. Állítása szerint elképzelni se tudott akkora összeget addig, amíg azt meg nem kapta ezért a baromságért, pedig addigra már rendesen benne volt az iparban.

2021. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!