Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még esélyem szerelemből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem szerelemből elveszíteni a szüzességemet? 24/N

Figyelt kérdés
Az elmúlt 10 év azzal telt, hogy nem tetszettem azoknak, akik nekem. Megdugni már sokan szerettek volna, de én kapcsolatot akartam. Viszont ebben az állapotban kapcsolatot kialakítani nagyon nehéz az izgulas miatt, a megdugatásra meg képtelen vagyok, már nagyon sokszor elterveztem, hogy belemegyek, de egyszerűen nem megy. Ez így eléggé 22-es csapdája.

2021. jan. 15. 20:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
11%

Esküszöm nekem is eszembe jutott, hogy el kéne adni, de akkoriban még nem volt internet mindenhol, nekünk sem otthon. Szerintem valahogy kerits rá vevöt, ha nem is ház árát kapod, de akár csak 1 millióért is megéri. Ha ettöl többet kapsz, csak hab a tortán.

Ha netán tényleg egy ház/lakás árát kapnád, megfogtad az isten lábát! Az olyan szerencse, mint ha nyernél a lottón.

2021. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ
2021. jan. 26. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!