Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek meddig tűrjem még?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig tűrjem még?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Na szóval az a helyzet hogy a barátom nem akar semmit csinálni velem. Már többször mondtam neki hogy szeretném ha kinyalna vagy pedig megujjazna, de egyiket sem csinálja mostanában. Én mindig segítek neki szájjal és kézzel de ő nekem sose.

Például ma történt az hogy elég sokáig elégítettem ki szájjal, és utána mondtam neki hogy szeretném ha megujjazna mielőtt beteszi. Erre ujjazott kb 10-20 másodpercig és ennyi, utána már rögtön tette be.

Ez nem az első alkalom és én igénylem. Próbáltam vele többször is beszélni, de semmi. Azt sem mondhatom hogy rossz illatom lenne, mert általában mindig fürdés után csináljuk. Mit tehetnék még?

Köszi a segítséget!

18/N


2021. jan. 15. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Keress másik pasit, ez egy tahó, és szerintem nem is szeret téged, ha ennyire semmibe vesz. 30N
2021. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%

kár, hogy nem segíthetek, mivel foglalt vagy

28/F

2021. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Keress olyan férfit akinek az is fontos, hogy neked jó legyen.
2021. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
18 éves vagy fiatal, nem hiszem hogy nála kéne leragadnod. Mondd meg kerek perec, hogy fer modom te is elvarod,hogy viszonozza vagy fel is út le is út. Sok srác összetenné a kezeit ilyen lányért aki szivesen szop.
2021. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2021. jan. 15. 21:56
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Egyszerű,te is rendezd le 20 másodperc szopással, azt meglátjuk, hogy tetszik neki. Megmondod ennyi jár neki az erőfeszítéseiért...
2021. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%

Szívesen megmutatnám miből maradsz ki ;)

30F

2021. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Én kidobnám. De ha nagyon ragaszkodsz hozzá,akkor azzal kezdeném,hogy pajtikám azt a farkat itt ugyan addig elő nem veszed amíg valami érdemit nem mutatsz be rajtam.😆
2021. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
6osnak eléggé igaza van!
2021. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az lesz ahogy mondtátok. Köszi :D
2021. jan. 15. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!