Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Csökkent a nemi vágyam, és az orgazmusaim is gyengék lettek.

Ha felizgulok, már nem igénylem feltétlen a kielégülést.

43 éves nö vagyok, van menszeszem, söt az utóbbi 2-3 évben vált rendszeressé, addig össze vissza jött, 32-35-36 napra, es nagyon böseges volt, most 3-4 napos, régen tartott egy hetet.

Régebb a huvelyi orgazmus jelentette az igazi kielegulest, mostanra alig érzem az orgazmust, igaz, nem is igénylem túl gyakran azt sem, egy hónapban talán kétszer ha érzem, hogy menne a szex, de nem kaparom érte a falat úgy mint 25-35 évesen.

Az új partnerem kérés nélkul is kielegit, szeret orálisan kényeztetni, amit régen nem szerettem, mert nem adott igazi élvezetet de most kielégit.

Igy most már teljesen nem érzem a libidót, mivel kielégulök, 2-3 szor egy héten. Azok az orgazmusok erösebbek, kielégulök általuk, meg igy is, hogy gyenge a késztetésem.

Volt egy évtizedes szexszünetem, amikor nem volt pasim es arra gondolok, hogy emiatt vesztettem el nagyon jó szexualis képességeim, vagy a korom miatt? Nem tudom

Nem szültem



2021. jan. 15. 21:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Régen nagyon kivantam a szexet, a kielégulést, hamar is elégultem ki , könnyen, és nagy orgazmusaim voltak.
2021. jan. 15. 21:33
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha szedsz fogamzásgátlót attól is lehet. Vagy lépsz be lassascskán a változókorba.
2021. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót, nem is szedtem soha
2021. jan. 15. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Próbálj jobb hangulatot teremteni. Legyen az együttlét egy nagy esemény, nem csak mindennapos rutin. Illatgyertya, vörösbor, közös fürdés, masszázs, stb.
2021. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez a korral jár. Én 41 éves vagyok, pár éve én is ezt érzem, nem kell nekem már nagyon a szex. Időnként igen, de akkor is gyengébbek az orgazmusaim.
2021. jan. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!