Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez neki szexkapcsolat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez neki szexkapcsolat?

Figyelt kérdés
Aki most van szexpartnerem, azt szerintem szélnek fogom ereszteni. Csetszex 2 nap, találkoztunk, a valóságban is megtörtént. Nagyon jó volt, szenvedélyes. Azt mondta neki fontos a szex, (ahogy nekem is) és megbeszéltük hogy hetente megismételjük. Erre messengeren már eltünöget, (néha kedves néha meg le sem...) kesve válaszol, és a csetszexet sem akarja. Az a helyzet hogy mindent ő akar meghatározni, a kommunikációt is, a szexet is hogy mikor legyen, és az neki 2 havonta egy elég! Az biztos hogy jó volt neki, tehát nem velem volt rossz neki. Én kétszer is elélveztem, tehát tudja hogy nekem is jó volt és hogy szeretném hetente, hiszen ezt beszéltük meg. De csetszexet sem akar, magába fordult. Nem idegenek voltunk egymasnak hanem 2 éve ismertük egymást barátként. Nem értem hogy hogyan gondolta ezt a szexkapcsolatot ha az van amit leírtam? 40 feletti férfiról van szó.
2021. jan. 16. 07:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Van neki rajtad kívül is más a szexuális életében.
2021. jan. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is van neki más is, nem csak te
2021. jan. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Kaptam privátokat. 39 éves vagyok. Eltünögetni akkor is eltünögetett, meg nem vagy alig kommunikált amikor barátok voltunk, mert depis bizonyos időnként. Azt viszont nem gondoltam volna, hogy szexkapcsolatban is ilyen, hogy akkor ha depis x hétig semmit nem akar, meg bezárkózik. Biztos nincs senki más szexpartnere.
2021. jan. 16. 07:47
 4/25 A kérdező kommentje:
Privátban többen felvetettétek hogy van neki más. Annyira megismertem hogy tudom nincs neki. Vannak időszakok amikor pörög, sokat dolgozik, tevékeny, akkor van fokozott szex vágya is, beszédes. Aztán utána fokozatosan jön a mindenki hagyjon békén, napi 2 mondat kommunikáció, semmihez nincs kedve.
2021. jan. 16. 07:50
 5/25 A kérdező kommentje:
A felfokozott időszakban extrém mennyiségben beszél a szexről, napokon keresztül csak szexelne, aztán ez hetekre lemegy nullára, de olyan szinten, hogy még csetben sem izgat fel, és mindenféle szexuális közeledést még verbálisan is hárít. Neki nincs kedve, nekem se legyen hetekig.
2021. jan. 16. 07:55
 6/25 anonim ***** válasza:
40%
40 évesen már lemerülhetett annyira, hogy ritkábban tombolnak benn a hormonok. És csak akkor aktív, ha már eltelt egy kis idő. Én úgy vagyok vele, ha volt szex, szexchat, bármi, akkor vagy 2 napig lenyugszom, nem hiányzik semmi. De a 3. napon már megint csak ott jár az eszem. 50F
2021. jan. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ez ismerős... Valószínűleg mániás depresszió, és semmit nem tudsz kezdeni vele, az aktuális hangulatán múlik minden.
2021. jan. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 fegya ***** válasza:

7-esnek van igaza!Ez a hullámzó hangulatváltás tökéletese fedi a mániás depresszió tüneteit!

Ha így elfogadod jó,(gondolom nem igazán)de változtatni nem tudsz rajta!

2021. jan. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ez a mániás depresszió? És a depressziós időszakban még az ölelés gondolatától is hetekig undorodik az, aki előtte 2 nappal éjjel nappal ölelt és szexelt volna?
2021. jan. 16. 08:28
 10/25 A kérdező kommentje:
A depressziós időben mintha egy idegen lennék, napi 2 udvariassagi mondatra tellik? Nem találkoztam még mániás depresszióssal, depressziós ismerősöm van, de ő sem sz..a le a barátait sem akkor sem ha mélyen van, inkább szüksége van a beszélgetésre. Itt meg kommunikáció kb nulla.
2021. jan. 16. 08:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!