Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megismernél egy elbűvölő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megismernél egy elbűvölő teremtést, de nagyon nincs időd kapcsolatra, összejönnél vele?

Figyelt kérdés

A) esetben viszonylag közel laknátok egymáshoz


B) esetben távkapcsolat lenne



Mindkettőre válaszoljatok igennel vagy nemmel!



2018. dec. 6. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:

többször kerültem ilyen helyzetbe, közeli és távoli egyaránt volt de nem erőltettem az ügyet..majd eljön az ideje, hogy minden passzol és akkor lesz értelme


25F

2018. dec. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem sehogyan sem jönnék össze ilyen pasival és nem is ismerkednék vele tovább.
2018. dec. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

A) igen és szentelnék rá elég időt

B) nem, mert az volt a tapasztalatom, hogy nem működik, ha az egyik fél be van táblázva.

32/f

2018. dec. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Aki tényleg megfogott, arra minden kép volt időm.

Akire azt mondtam nincs rá időm, az nem fogott meg igazán. Az olyan, hogy majd lesz másik.

2018. dec. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Arra van időd, amire akarod, hogy legyen. Ha megismerek egy olyan embert, aki megérdemli, hogy feladjam érte az életem bizonyos aspektusait, akkor minden gond nélkül megtenném ezt. Mindent meg lehet oldani ha szeretitek egymást.

Az A esetben minden gond nélkül. Olyan elfoglalt sosem leszek, hogy ne legyen napi 1-2 órám minimum a páromra ha még közel is van.

A B eset húzósabb. Én azért mennék bele, mert a párommal pontosan ez volt a helyzet másfél évig, mégis meg tudtuk oldani. Mindketten egyetemre jártunk és dolgoztunk mellette, 80 km-re laktunk egymástól. Nagyjából hetente mégis megoldottuk a találkozókat, vagy együtt töltöttünk egy hétvégét 2 hetente. Közben meg folyamatosan beszéltünk, minden este beszéltünk 2-3 órát telefonon. Tehát én azt mondanám, hogy semmi nem lehetetlen ha szeretsz valakit.

2018. dec. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm fél éve jött össze egy sürgősségi orvossal, nem is egy városban laknak, a srác ugye rengeteget dolgozik, randi után még vonatra pattant, de volt idejük egymásra mindig. Ha valaki úgy igazán megfog, úgy szervezed az életed hogy legyen rá időd.
2018. dec. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A és B is igen össze.
2018. dec. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs így értelme, így nem-nem.
2018. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olyan még nem volt a világtörténelemben, hogy ne lett volna időm a csajokra. Pedig magam kerestem a kenyeremet már középiskola alatt is, nem beszélve az egyetemi évekről.
2018. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!