Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan lányok, nők akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, nők akik szeretik a határozott de gyengéd szexuális erőszakot?

Figyelt kérdés

Milyen szempontok szerint?

Ha gondolja írhat nekem ilyen lány.

34f



2021. jan. 17. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem ha a párom határozottan akarja azt.
2021. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az enyhe szexuális erőszakról beszélek. Bizonyos esetekben állítólag tényleg fokozza a vágyat és az izgalmat?
2021. jan. 17. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az erőszak az, amit én nem szeretnék, de a párom kényszerítene rá. Ilyet nem szeretnék semmilyen formában sem.
2021. jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen van ilyen, anno az egyik srác mesélte, mire izgult a barátnője. Kinek mi jön be.

N

2021. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Missi_Key ***** válasza:
igen van. cnc vagy rape-kink néven fut. bár a gyengéd változat ritka sajnos. bár a cnc (consensual non consent) igen hülyén hangzik valószínű nem teljesen az amit keresel,de közel jár hozzá
2022. jan. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!