Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párommal nyilt kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal nyilt kapcsolatban vagyunk, vele nem tudok durvulni szexben, viszont más nőkkel igen, egyszer voltunk hármasban is, ahol emiatt kicsit hanyagoltam, szerintetek velem van a baj?

Figyelt kérdés
Durvulni mint pl. durva beszéd, pofozás, szolgaként kezelés, stb.
2021. jan. 17. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted hogy hanyagoltad?

A másik csajjal foglalkoztál kizárólag?

Ha igen akkor mért, annyival jobb volt?

2021. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jobban élveztem igen, mint vele az enyhébb szexet, így kevésbé annyira foglalkoztam vele.
2021. jan. 17. 22:31
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

nem veled van a baj, sok férfi szereti durván

egyébként azért nem tudsz durvulni a pároddal, mert szereted és nem akarod bántani, vagy azért mert ennyire eltérő a "vérmérsékletetek"?

2021. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Vele biztos lazábbra venném azért, de abszolút ellenzi az ilyesmit.
2021. jan. 17. 22:35
 5/16 anonim ***** válasza:

És a párod ezt csak úgy hagyta?

A csajok hogy reagáltak erre?

Milyen volt a két csaj egymáshoz viszonyítva?

2021. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nyilt kapcsolatban vagyunk, tehát ezeket hagyjuk egymásnak persze, nyilván ő is van pasikkal, én engem se zavar. Csajok meg nyiltan tudják, nem hülyítek senkit.
2021. jan. 17. 22:36
 7/16 anonim ***** válasza:
De a hármasnál, csak úgy belenyugodott hogy a másik csajjal többet foglalkozól?
2021. jan. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem teljesen, kicsit nem tetszett neki, hiszen alapja az egész kapcsolatunknak hogy érzelmileg csak egymásnak vagyunk, és ezt rosszul vette ilyen szempontból, ezért kérdezem, hogy szerintetek ezzel velem lehet-e gond, vagy csak a vágyaim lehetnek durvák és ő nem elég
2021. jan. 17. 22:40
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy te akartál a másik csajtól többet mint a párodtól, vagy a másik csaj akart "kisajátitani" magának?
2021. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nincs veled gond, ez inkább természetes egy férfinél.

A párodra vigyázni akarsz, tudatosan és tudat alatt is, az alkalmi, vagy ilyen olyan csajokkal meg kiélni magad, gátlástalanul.

2021. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!