Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan korszakotok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan korszakotok, amikor több vasat tartottatok a tűzben?

Figyelt kérdés
Elsősorban nem párkapcsolatban élőktől kérdezem. Arra gondolok, hogy több emberrel randiztok, mellette esetleg van egy, vagy több állandó kavaró/szexpartneretek. Akinek volt ilyen sztorija hogy csinálta, tudtak egymásról az érintettek?

2021. jan. 19. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudtak, 2 volt a max egyszerre.

S nem tudtak egymásról.

2021. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

én nem ismerkedem direktbe, csak beszélgetek, de általában van 4-5 lány aki vevő lenne szexre


volt olyan eset amikor úgy alakult, hogy 2 nővel kezdődött alakulni a dolog egyszerre


több nőnél volt, hogy a távolság miatt ritkább lett volna a dolog és úgy beszéltük meg, hogy lehetünk mással mellette akár


1 csajra szeretek koncentrálni komolyabban, ezt a több csaj egyszerre dolog nem fekszik annyira

2021. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Azt kihagytam, hogy légyszi írjátok le , hogy ebből mennyivel jutottatok el a szexig

2021. jan. 19. 19:44
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak olyan időszak van. 10 . Volt ami stabilan volt kb egy évig. Most csak kettő. De lomis vagyok... nem dobok ki nagyon senkit. A legutóbbi selejtező egy szerelem miatt volt... 40+ vok.
2021. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező mind a 2-vel volt szex.

#1-es voltam.

Neked volt ilyen alkalom?

2021. jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt igen, a mostani párommal nehezen alakultak a dolgok (lassan jött meg a kémia), szóval sokáig randizgattunk, közben volt két csaj is, akinek úgy tűnt tetszem, így velük is volt 1-1 randi, de hiába.


Aztán az első lánnyal csak megtaláltuk a közös pontokat, lassan egy éve együtt vagyunk, és a kémia is megjött (nagyon :D )

2021. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jah, hatos vagyok: közben nem tudtak egymásról, páromnak utólag természetesen elmeséltem, hogy közben kavartam kicsit mással is (hónapok óta együtt voltunk már akkor)
2021. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Folyamatosan igy van 16 éves korom óta. 40/F
2021. jan. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!