Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, volt már olyan korszak...

Lányok, volt már olyan korszakotok, hogy senki nem kellett, és aztán később megkerestétek, aki ez időben próbálkozott?

Figyelt kérdés

Mindenkinél lehetséges, hogy olyan korszaka van, hogy tényleg nem kell neki senki, mert most egyedül jó. Persze próbálkozók jönnek, rosszkor, rossz helyen, rossz időben.

Előfordulhat, hogy ha valakit ilyenkor küldtök el, akkor mégis megkeresitek később, amikor már rájöttök, hogy hiányzik "valami"?


2014. febr. 16. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ma a legnormálisabb kérdés itt amit olvastam, az ez, mégse jön rá válasz. Fura. Bezzeg az ökör kérdésekre meg jön egy csomó.
2014. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ha annyira megfogott volna az illetö, akkor már akkor feladom függetlenségemet miatta. Ha nem, akkor késöbb sem fog kelleni.
2014. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
előző azért mert ide már komoly gondolkodás kell valamit amit a kérdező feltesz azeléggé ritka eset én még nem is hallotam olyanról hogy valakinek tényleg nemkellet senkise ha másnem csak kezdetben ugy volt hogy barátok és később bontakozott ki jobban a dolog .:)
2014. febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
majd jönnek mindjárt leoltani :D
2014. febr. 16. 13:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Láttam már erre példát.
2014. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Acél, olyasmire gondolok, hogy a leányzót 3 pasi használta ki azelőtt, és mivel végzett a fősulival, most kezdett dolgozni. Tehát ilyenkor simán lehet, hogy most "jó egyedül"
2014. febr. 16. 13:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, pont ilyen nem fordult velem ilyen elő.

Olyan esetben tudom elképzelni, ha valakinek éppen vége egy kapcsolatának, még nem tette teljesen túl magát rajta és egy ideig még nem tudja fogadni egy számára szimpatikus férfi közeledését sem.

2014. febr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen korszakom, és legtöbbször most is ilyen korszakom van! Voltam már hasonló helyzetben, de nem kerestem meg azt az illetőt, illetve nem mondtam el neki, hogy mit érzek, amit nagyon kicsit bánok is, de ugyanakkor még sem! Hmmm, kicsit bonyolult!
2014. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!